Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Guggolás közben hirtelen,...

Guggolás közben hirtelen, éles fejfájdalom. Normális ez?

Figyelt kérdés
Minden héten próbálok úgy guggolni, hogy nehezebb súllyal. Ma annyira erőlködtem (vagy a rossz lélegzési technika miatt), hogy a fejem hirtelen, élesen kezdett el fájni. Mintha egy tűt szúrtak volna keresztül rajta. Normális ez? Nincsenek vérnyomás panaszaim. Nektek szokott ilyen lenni? Mi ilyenkor a teendő?

2018. márc. 23. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
probalj meg addig levegot magadban tartani amig csak birod. Utana garantalt frjfajas :D ha xarul veszed a levegot, es meg erolkodsz is kozben akk ez termeszetes, sokan el is szoktak ajulni, nezz csak videokat youtubeon :D
2018. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha ennyire súlyos, akkor kérj egy hozzáértőtől tanácsot, vagy személyedzői tanács. (Nekem is volt valami amit több napig rosszul csináltam, aztán valaki megszánt és szólt, hogy mi a hiba és hogy kellene) szerintem szivesen segitenek. :)
2018. márc. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
vagy csak egy hozzaertot kerdezz meg, aki mondjuk a legizmosabb a teremben. A szemelyi edzokrol inkabb ne is beszeljunk h milyen primitiv a legtobb :D
2018. márc. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!