Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lehet, hogy súlyzós...

Mitől lehet, hogy súlyzós edzés után kb 50 percig mindig rosszul vagyok? Remegek, kalimpál a szívem.

Figyelt kérdés
Most kezdtem újra az edzést, 10 év kihagyás után. 32 vok most. Irodai munkám van. Korábban nem volt semmi bajom az edzéstől. Ennyire kiestem a kondiból? Kezdjem inkább ilyen minimális súlyokkal 30as ismétlésszámmal?
2018. ápr. 1. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én inkább egy orvosi kivizsgálással kezdeném, mert ez nem normális. Hogy kalimpál, az oké, de ha egészséges vagy, a mozgás befejezése után pár perc alatt vissza kellene állni a normális szívverésnek. 50 perc rosszullét nagyon gáz.
2018. ápr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vagy ennyire "ellustult" volna a testem? Nem vagyok túlsúlyos. 183 cm / 85 kg. Vagy kezdjem először kardio edzéssel egy hónapig és utána csak a súlyzósat?
2018. ápr. 1. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Hat en nem tudom. Ilyen szives dolgokkal nem szorakoznek,jeleznem a dokimnak
2018. ápr. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szóval nektek simán visszaáll a pulzus pár perc után? Régen nekem is így volt, azt hittem ez már a korral jár. Furcsa, mert kardioedzésnél meg visszaáll simán normál pulzusra. lehet más sportot kéne választanom.
2018. ápr. 1. 19:41
 5/9 anonim válasza:
Kis suly, ne egora edz! Kezdetben noveld az ismetlesek szamat, majd ha minden rendben mehet feljebb a suly is!
2018. ápr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2018. ápr. 1. 20:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp doktorral komzultálj! Valóban valószínűleg az állóképességed nem elég jó még.
2018. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Túl nagy fába vágtad a fejszéd. Ha kihajtom magam, a pulzusom 20-30 percig nem áll helyre. Leesik a vércukorszint, kifullad a szervezet...én régóta edzem és ritkán csinálok ilyet.

Te most kezded...vegyél vissza és ha ezután is fennáll, akkor orvos.

2018. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi.
2018. ápr. 5. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!