Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csuklófájdalom ellen mit...

Csuklófájdalom ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Saját testsulyos edzést végzek, és néhány napja elkezdett fájni a csuklóm egy pontja, konkrétan a hüvelykujjam alatti részen, és minden toló gyakorlatnál fáj, így nem tudok csinálni egyet se közülük

Valaki tudja mit lehet ezzel kezdeni, azon kívül hogy pihentetem?


2018. ápr. 3. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hmmm, nekem is volt ilyen félévig fájt, gondoltam csak-csak elmúlik, de semmi, én előtte fizikai munkát végeztem

(segédmunkás voltam építőiparban) és elmentem így félév után dokihoz(magán) és kaptam gyulladáscsökkentő injekciót és azóta semmi, elvileg ízületi gyulladásom volt

2018. ápr. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs edzés nincs fájdalom :)
2018. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Levágjuk és nem fáj.
2018. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#2,#3

Logikus válaszok, csak éppenséggel nem hasznos :d

2018. ápr. 4. 14:23
 5/5 BlodDrunk ***** válasza:

#1 tanácsát követném,magándokihoz menj el,ne államihoz mert az annyival elintézi,hogy nem kell edzeni és nem fog fájni,tapasztalat sajnos.


Tarts egy hét pihenőt edzés nélkül,ha utána is jelentkezik,doki.

2018. ápr. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!