Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fekvenyomás - bench press nem...

Fekvenyomás - bench press nem halad, de egykezesekkel döntött padon igen. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Régebben úgy volt, hogy bench pressel kezdtem, 90-ig bírtam felmenni, utána folytattam a döntött pad, egykezesekkel, de arra már nem maradt erőm, így nem is fejlődtem. Egyébként 32/32-ig jutottam akkor.

Mostanra megcseréltem. Kezdem a döntött paddal, felmegyek 40/40 kilóig, 6 ismétlés. Utána van bench press, de maradt a 90 kiló.

75 kiló vagyok. 21/F. Osztott edzésterv. Kb 1,5 éve edzek.

95 kilótól nem lehet sokat várni, de miért csak a bench press nem megy?


Mit csinálok rosszul?


2018. ápr. 4. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez már középhaladó szint, elég nyüglődés lesz a további fejlődés, ha nem programozod. Érdemes lenne középhaladó tervek között szétnézned (pl Madcow, Taxas Method).
2018. ápr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BlodDrunk ***** válasza:

Nem írtad milyen magas vagy,de 75kiló nem túl sok kivéve ha nem 160centi vagy.

Szerintem kevés a kajád,nagy súlyokhoz masszív kcal plussz kel,főleg ha haladni is akarsz velük nem csak megtartani.

2018. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szergej55 ***** válasza:
Megfelelő edzésprogramozással menne még sokkal feljebb, de attól, hogy nem tartod számon, hogy melyik héten mikor milyen súlyokat mozgatsz, nehéz lesz fejlődni.
2018. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Fejből tudom, hogy mikor mit mozgatok.

Kb 3 hónapja tértem át a döntött padon kezdésre, az előtt bench-csel kezdtem. Csak nem értem, hogy ott haladok, de a fekve nyomásnál meg egyáltalán.

2018. ápr. 4. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!