Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valóban olyan rossz a burgonya...

Valóban olyan rossz a burgonya, ahogyan azt sokan terjesztik, köztük Schobert Norbiék is?

Figyelt kérdés

Soha nem sikerült olyan jól a szálkásítás, mint a mostani, amit burgonyával csináltam végig.

Lefogytam 14 kilót 0 izomveszteséggel és az erő is megmaradt. Egeézsegre gyakorolt hatásarol is, csak jót tudok mondani.

Pozitívum még, hogy sokat ehettem belőle, ami jó szálkásítás alatt, eltelített és változatosan el lehetett készíteni.



2018. ápr. 4. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Semmi baj a krumplival, sőt nincs rossz kaja
2018. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azert vannak kajak, amik a etrend, csak par szazalekat tehetik ki. Pl milka csoki.
2018. ápr. 4. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
nyilván való, de akár milka csokival is lehet fogyni :D
2018. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ettem is milkat. :D
2018. ápr. 4. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Chipsel,cólával,csokival is lehet fogyni :D
2018. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lehet, de nem minosegben, ha azok teszik ki a kaloriaigenyed nagy reszet, az egeszsegrol nem is beszelve. De a burgonyanal, ilyen nincs.
2018. ápr. 4. 18:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs vele probléma :)
2018. ápr. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy rossz. Nekem szálkásítás elképzelhetetlen lenne vele, míg ha az étkezésem fele (saját készítésű, cukormentes, sőt szénhidrátszegény, fehérjedús) jégkrém vagy csokitorta (nem mintha bírnék ennyit minden egyes nap), az pöpec, szóval különbözünk... A fogyókúrásban sem értem, miért üldözik szerencsétlen krumplit, nekem jólesik, pedig a szervezetem észre szokta venni, ha valamivel gond van, csak egyáltalán nem laktat és egy szint után árt a sok szénhidrát. De másnak miért ne lenne jó?


Ha valami neked működik, akkor valószínűleg nincs vele baj.

2018. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"pedig a szervezetem észre szokta venni, ha valamivel gond van"


Igen, en is ismerem mar a szervezetem minden rezzeneset.

2018. ápr. 4. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!