Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti elítélitek azokat akik nem...

Ti elítélitek azokat akik nem természetes módon végzik a testépítést? Ti mit gondoltok róluk?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 09:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, ez az o dontesuk felolem ugy csinaljak ahogy akarjak :)
2018. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Azt nem értem, hogy miért kell ilyenkor álszenteskedni. :D Igen, nyilván elítélem, ha nem ítélném el, akkor nyilván nem lennék naturál. De ez nem azt jelenti, hogy automatikusan ellenséges vagyok valakivel, aki kokszol, egyszerűen csak tisztában vagyok vele, hogy ez egy szar tulajdonsága, és az én értékrendembe nem férne bele, hogy ezt csináljam.
2018. ápr. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, csak azt aki tudatlanul csinálja.
2018. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar, ha kokszolnak. Egyedül azt mosolygom meg, ha valaki játssza az agyát és úgy végzi a saját maga által kitalált nyakatekert, idióta izolációs gyakorlatait, mintha attól nőtt volna meg, nem a cucctól:)
2018. ápr. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BlodDrunk ***** válasza:
Nem,kivítel aki naturálnak állítja be magát akárhogy is néz ki.
2018. ápr. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem szeretem ha hazudnak a koxról. 90% állitja, hogy naturál szóval...
2018. ápr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mivel en sem termeszetes modon vegzem igy nem. De azokat akik tudatlanul, 0 hozzaertessel es utanaolvasas nelkul kezdenek bele azokat igen.
2018. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Koslayer neked milyen a mostani formad?
2018. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt nem ítélem el, akinek céljai vannak vele, sportként tekint az egészre..de aki azért szúr valami olcsó szart, hogy elmenjen vele egyszer egy BodySport kupára 5-6 képért..na az vicc.
2018. ápr. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!