Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyszerűen nem tudok fejlődni,...

Egyszerűen nem tudok fejlődni, vagyis nem ezt vártam az edzéstől. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2 éve kezdtem el az edzéseket, beszéltem több személyi edzővel még a táplálkozásról is, minden rendbeb van, táplálkozás, fehérje, stb.. Egyszerűen ha tükörbe nézek, csak ilyen kreatin power kezeim vannak, nem szép az izom, csak látszik h nagy a karom, de ennyi, sztem ebben semmi jó nincsen. Hogy legyenek szebb izmaim, amik annak is néznek ki?

2018. ápr. 17. 09:48
1 2
 1/11 Lazy Lover ***** válasza:
lehet sz@rul edzel vagy rossz a genetikád
2018. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Toljál már egy képet, hogy tisztába legyünk vele, hogy milyen a kreatin power kéz.
2018. ápr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egy semmi... csak ha befeszítem, akkor látszik az izom, amúgy meg csak van egy nagy semmi.. Mondjuk az edzőtermekben csomó srácnak ilyen nagy semmilyen keze van, komolyan csak ezt lehet elérni terembe? ott a 40 es kéz, de nem is néz ki ilyen izmosnak, hanem csak van aztán kész? én nem ilyet akarok
2018. ápr. 17. 10:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tetszik az eredmény, mert ahogy írod: "én nem ilyet akarok".

Az, hogy milyet akarsz és milyen lehetséges, két különböző fogalom.

Ha tükörbe nézel, te látod magad, de itt mi nem látunk belőled egy kicsit sem. Látnak az edzőtársaid is, biztosan van(nak) olyan(ok), akik jobb választ tudnak adni, mint mi itt látatlanban.

2018. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mennyi zsír van rajtad? A genetika inkább a formára hat, illetve a méretre. A szálkásság attól még hozható, amivel a tónus is jobban kirajzolódik. Valami nagyon nincs rendben az étkezésed terén.

Egyéb izomcsoportjaiddal sem vagy megelégedve vagy kizárólag a felkarodat sújtja ez a teliszart zokni típus?

2018. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Kreatin power kéz?! :-DDDD


Egy testi,szellemi nyomorék vagy,azért nem fejlődsz.

2018. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Márker21 ***** válasza:
Lankadt állapotban senkinek nem feszes az izomzata.
2018. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6-osnak írom, örülnél neki ha cfeatine power kezed lenne, idióta...
2018. ápr. 17. 18:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Vigyázz a szádra sz@rdarab!

Mi a fasst hablatyolsz itt egyáltalán? Mi a rák az a cfeatine power kéz nyomi? Nézz már meg egy biológia könyvet,hogy hol van a kéz,szánalmas hülye!

2018. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Reggeli ebresztonek jo is ez a kerdes :D fent vagyok
2018. ápr. 18. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!