Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem nagyon növök, mi lehet az...

Nem nagyon növök, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok.

Körülbelül 1 éve edzek, de megszakításokkal. Heti 4 konditerem és 1 úszás, a 4 nap a következőkre van osztva: Hát, Váll-bicepsz, Mell-tricepsz, Láb-has. Táplálékkiegészítőként szedek minden edzés után kb. 25g fehérjét (Biotech USA), illetve 1 hónapja elkezdtem BCAA-t is inni mellé. Ugyan látom magamon a határozott különbséget, de nem nagyon sikerült nőnöm.

Valószínű a magasságom miatt jobban eloszlik rajtam, és nehezebben vastagodom, de attól még nem akarom magam ezzel hitegetni, így az lenne a kérdésem, hogy mit lehetne a növés érdekében még tennem?


(190 cm)



2018. ápr. 17. 17:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve: kb. 10%-os a testzsírom.
2018. ápr. 17. 17:59
 2/4 anonim ***** válasza:
1. Vagy nem vagy kalória pluszban. 2. Nem minden 1ről a 2re megy
2018. ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valszeg kevés a kaja. Mennyit nőtt a súlyod 1 év alatt?

Na meg nem megszakításokkal kéne edzeni. Vagy edzel vagy nem.

2018. ápr. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Ha nem edzek, az sosem miattam van, hanem mondjuk nem tudok elmenni egyéb elfoglaltság miatt.

2018. ápr. 27. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!