Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 1-2 edzés szünet napon...

Ha 1-2 edzés szünet napon valami olyat csinálok ami terhelő az tényleg hátrány lehet?

Figyelt kérdés
2 naponta szoktam edzeni meg másfél hete kezdtem. És néha úgy megszokásból 1-szer, 2-szer fel húzom magam. Meg szinten meg szokasbol azt is meg szoktam nyomogatni. Amit be kel nyomni nevet nem tudom van belőle állítható. És halottam ilyet ha teljesen le terhelem az izmom akkor gyengulok meg ha mindennap edzek. Szóval az a kérdés ha 1-2 huzockodast csinálok szünet nap , vagy valami nehezebb dolgokat emelek meg stb ! Akkor ugyanúgy erősödni fogok igaz . Na meg volt olyan is, hogy 2 egymást követő nap is edzettem aztán volt szünet nap! Szóval ha egy két megterhelőbb dolgot csinálok edzés szünet nap akkor sem lesz rosszabb igaz?

#izom #edzés #sport #Huzzockodas
2018. ápr. 18. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Jezusom😂😂😂 te se vagy egy eszleny mar ne haragudj

De amugy nem lesz semmi bajod, ne kapjon hasonlo terhelest az izom ennyi a lenyeg, de nem azt jelenti h meg se mozdulhatsz egesz nap

2018. ápr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell így írni. A kérdező túlbonyolítja, attól még nem biztos, hogy hülye. Egyébként ezek nem nagy erőkifejtések, szinte biztosan nem lenne hátrány belőle, olyan szempontból amit írtál.
2018. ápr. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De igen, így kell írni. Atyaeg, ha meg a “régiek” korában írtad volna ki a kerdest (vagy akar Montezeben), ugy helyretettek volna h csak pislogsz. Es ettől régen mentek a lelki segély szolgalathoz sírni? Nem. Keményebbek lettek a srácok es a csajok es megtanultak h edzeni kell keményen, nem pedig picsogni mint valami balerina. Pont az ilyen “simi-simi-jolvan” hozzáállás miatt van annyi páwa búzagyerek manapság.

Ha most azt írjuk h nem, a fejlődés szempontjából igenis karos amit csinálsz es ne dolgoztasd az izmot pihenonapon, akkor edzes utan hazamesz es a legkozelebbiig fekszel múmia pózban? Kétlem. Nem ez az elet.

Ideje lenne megacelosodni.

2018. ápr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!