Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ennyiből hogy lehet elérni a...

Ennyiből hogy lehet elérni a legnagyobb erő és izomtömeg növelést?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kicsi a terhelés, és hogy kevés, de mégis hogy csináljam hogy a maxot kihozzam ezekből a gyakorlatokból?


-Fekvőtámasz

-Invertált evezés

-Guggolás


2018. ápr. 19. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Fekvőtámaszt szinte senki sem csinálja megállítva, pedig érdemes. Időre próbálj meg minél többet megcsinálni. Vagy nehezebb progressziók, pl planche fekvőtámasz. Egylábas guggolás. Invertált evezésbe is lehet rakni progressziót (pl. egyik láb felemel).
2018. ápr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a fekvő egy nagyon jó,és összetett feladat,ha jól végzed.Tehát ha egy sima fekvőtámaszt nézünk akkor a karok a test mellett maradnak szűken,a könyökeid nem állnak kifele,teljesen le,és teljesen felnyomod magad,illetve a légzésre kell figyelni.

Itt van pár fekvő gyakorlat:

[link]

A másik kettő gyakorlathoz meg nem nagyon tudok hozzászólni.Illetve ha gondolod megcsinálhatod még ezt a fekvős kihívást

[link]

Ha nem tudnál angolul,akkor az a lényege,hogy amikor azt mondja,hogy up(fonetikusan ápp) akkor felnyomod magad,amikor azt mondja a dallam hogy down(dáun) akkor pedig leengeded magad.Elég rendesen megdolgoztatja a testet :D Ha esetleg megcsinálnád,írd le meddig jutottál,kîváncsi vagyok :D

Erőt,egészséget !

2018. ápr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 20. 06:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Tolodzkodas,huzodzkodas meg mehetne.Erdemes lenne venned ehhez eszközt

,mert talan a legjobb sajat testsulyos gyakorlatok,nem veletlen hasznaljak a kondisok előszeretettel.

2018. ápr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!