Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy adott napon hány gyakorlat...

Egy adott napon hány gyakorlatot (hány ismétléssel ajánlott) ajánlott végezni? (Heti 4 alkalom) (1 alkalom 90 perc)

Figyelt kérdés

Néztem pl a ICF edzéstervet. Még ha 5*12-t is csinálok mind a 8-9 gyakorlatból akkor is olyan hamar végzek. Vagy ha kész vagyok akkor 50 perc után menjek haza? Kihasználatlannak érezném így a bérletemet is.


Jelenleg most 16 különböző gyakorlatot választottam meg a többségét 4*12-ben végzem. (akkor megyek amikor üres a edzőterem, így semmire se kell várni.)


Csak azt kérdezném, hogy nem-e túlzás így?


Itt gyakori-n szoktam látni, hogy vannak emberek akik 5-6 gyakorlatot végeznek egy nap azt is csak ilyen 3 sorozatban.


2018. ápr. 22. 16:04
 1/2 A kérdező kommentje:
A mellezős napok esetében 6 gyakorlatot (a 16-ból) az tesz ki, hogy döntött, megemelt meg egyenes padon is megcsinálom a 4*12 tárogatást, meg a 4*12 melles kézi súlyemelést. ÉS amit még lehet azt megcsinálom labdán is. Meg kábelekkel is
2018. ápr. 22. 16:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem tolod elég intenzíven,ha icf kész 50 perc alatt. Mellre pedig nem kell 3 fajta tárogatás egy edzésen,inkább a nyomások adják nagy részét,Max 1 izolaciot válassz. De icf ben nincs tárogatás. Nekem másfél óra volt egy icf nap,guggolásnál volt,h 4 perc pihi is kellett
2018. ápr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!