Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy lehetek erősebb, kinézet...

Hogy lehetek erősebb, kinézet helyett?

Figyelt kérdés

Vannak testépítők, akik szörnyen izmosak, ám nem erősek.

Vannak emberek, akik nem néznek ki erősnek, nincsenek hatalmas izmaik, mégis erősek.


Hogy lehet izomra edzeni nem kinézetre?



2018. ápr. 22. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem testépítő hanem súlyemelő edzést kell végezni. Azért mert mindkettőt teremben végzik súlyokkal attól még radikálisan különböznek. Olyan mint az amerikai meg a sima focit mosnád össze csak azért mert mindkét sportban egy focipályán szaladgálnak az emberek:D
2018. ápr. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én még nem láttam izmos embert, aki ne lett volna erős, de biztos vannak, ha te már igen.


Tudtommal az erőt, az izom adja borzasztó egyszerűen fogalmazva. Tehát minél izmosabb, annál erősebb. Lehet talicskatolásban erősebb valaki, mint egy testépítő, de teremben meg nyilván fordítva lenne ez, nem?

2018. ápr. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az izom mérete nem feltétlenül egyenesen arányos az erővel.
2018. ápr. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#3 Naturálon nem leszel erős izom nélkül, és forditva is igaz ez. Aki tele van azt hagyjuk.
2018. ápr. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit szeretnél ezzel mondani. Az izomzata mind két szakág képviselőjének fejlett, csak az erőemelőjé kicsit fedetebb és erősebb a testépítőjénél.
2018. ápr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Melyikük az erősebb?


[link]

2018. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az izomnövekedés az erősödés mellékterméke, ha valaki nem szed semmit.
2018. ápr. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazából ilyenre gondoltam:

[link]


Ilyen felpumpált vadállatok valóban erősebbek, mint mondjuk az a srác, akit előttem linkeltek, vagy csak "kamu izom"?

2018. ápr. 24. 18:35
 9/9 anonim ***** válasza:

Kamu izom nincsen.


Az viszont egyáltalán nem izom, hanem műanyag. Kb. egyenlő egy szilikon mellel, csak "férfiaknak".

2018. ápr. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!