Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vádli-problémára mi a megoldás?

Vádli-problémára mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Itt a rövidnadrágos szezon, és én még mindig piszkafa lábakkal rendelkezem...

Úgy amúgy minden izomcsoportommal meg vagyok elégedve, egyet kivéve.

A hírhedt lábszármozgató izom...

Ezt az edzés tervet csináltam az utóbbi hónapokban heti 2x:

Zsámolyra állva 10-10 jobb és bal lábbal, majd 20 páros lábbal, és ezt 3x

Ezután ülve, vagy állva vádliztam súllyal, 3x20


Mondanom sem kell, a pokoli izomláz meg volt minden másnap...


Mióta jobb az idő, azóta heti rendszerességgel járok futni rövidtávot, erősen. Azután is érzem másnap a lábamat.


Kajám rendben van, minden más izomcsoportom megfelelően fejlődik.


Valaki esetleg tudna segíteni, esetleg tippet adni, mit csinálhatok rosszul?

Nagyon köszönöm előre a válaszokat! F/20


2018. ápr. 22. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát igen, van néhány szerencsés , akinek alapból jó vádlija van, nekünk meg vért kell izzadni egy kis izomért ott.

Nekem az vált be,hogy nagyon figyelek teljes mozgástartományban végzett mozdulatra. Tehát full beengedem,majd teljesen megfeszítem ,a felső holtpont egy másodpercig megtartom. Végig kontrollálom a súlyt,nem kapkokodok. Az utolsó egy-két sorozat végén szoktam csinálni néhány félismétlést.

2018. ápr. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnos ilyen. Nekem is nagyon vékony arányosan a testemhez képest. A nagy súly kevés ismétlés látszik beválni, hiába "elterjedt" vádlira a 20-30 rep.
2018. ápr. 23. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állóvádli minden edzésen. Nekem is tű vádlim volt, de minden edzésen szabályosan lenyomtam 4-5x8-12-t, maximális súllyal, amit még szabályosan elbírok, és most a vádlim a legjobb:)
2018. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elkéstél ezt nem strandszezon előtt kellene előtérbe helyezni...zsámolyos dolgot felejtsd el használj rendes gépeket edzz rá keményen magas alacsony ismétlésszámban is...1-2 év múlva lehet belőle valami.
2018. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

kerüld a bővebb szárú rövid gatyákat,mert azokban még vékonyabbnak fog tűnni.

kb ennyit tehetsz.

2018. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ez nem szerencse, nezd meg a kamionosoat, meg a legvekonyabbnak is tepsi meretu vadlija van, nem tudom miert de ha rajossz akkor talan a gondod is megoldodik :D En is kamionozok, de fingom sincs, pedig mar senki se kuplungozik, talan a sok ules miatt, vagy a rengeteg lepcsozes ki-be szallaskor a fulkebe
2018. ápr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!