Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás vagy tömegnövelés...

Szálkásítás vagy tömegnövelés lenne a jobb?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy kell majd tömeget növelnem csak nem tudom, hogy a testzsír százalékom most ideális-e a tömegnöveléshez. Én a mérőszalagos módszerrel legutóbb 12%-ot mértem, de magamra nézve biztos, hogy nem lehet annyi a testzsírom( valószínűleg sokkal több). A probléma az a szálkásítással, hogy a magasságom miatt a testsúlyom is nagyon kevés (62kg) és nem nagyon szeretnék 60 kg alá menni. Azt is tudom, hogy a tömegnövelésnél nem érdemes 15% fölé menni, de lehetséges, hogy a testzsírom már most több. Ránézésre hány százalékos lehet a testzsírom? Most mi legyen? Szálkásítás vagy tömegnövelés?

Kép: [link]



2018. ápr. 23. 11:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Tömegelhetsz nyugodtan.
2018. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A tömegnövelés neked most jobb lenne.
2018. ápr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Most beszéltem Orbán Viktorral, megengedte, hogy tömegelj.
2018. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tömegelj. Valami jobb tömegnövelővel, meg okosan kajálva, ha aggódsz a zsírosodás miatt.
2018. ápr. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Bőven tömegelés. Egyáltalán nem vagy zsíros.

Azt meg senki nem mondta hogy meg kell hízni. Tudsz úgy izmosodni, hogy ennél nem lennél zsírosabb, csak jól kell csinálni. Azt meg magadnak kell kitapasztalni.

2018. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Én biztos szálkásítanék
2018. ápr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 23. 15:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt az alsonadragot, dobd ki.
2018. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!