Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik olyan magyarországi...

Létezik olyan magyarországi magánklinika, ahol végeznek TRT (testosterone replacement therapy) kezeléseket? Vagy ez csak nyugatabbra legális és elterjedt?

Figyelt kérdés
Egyelőre nem tervezem, csak kíváncsiságból kérdezem (külföldi bloggerek esküsznek rá, hogy mennyi pozitív hatása van) és neten nem találtam erről semmit magyarul.
2018. ápr. 25. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:

mi ez pontosan?

hormonpótlás van magyarországon is: Androgél,nebido injekció,

2018. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt úgy tudom végeznek tesztoszteron szint vizsgálatot is, ha beazonosítják, hogy alacsony a szinted, akkor utána javasolnak következő lépést. Tapasz, gyógyszer stb.


De gyógyszerek és tapaszok nélkül is lehet növelni a tesztoszteron szintet.


1. guggolással (5*5)

2. fekvenyomás egyenes padon (4*8)

3. ICe Cream fitnessben is népszerű mozdulat, nem tudom a pontos nevét, de az angol neve: ,,deadlift'' (5*5)

4. Evezés (ez az amikor döntött törzzsel magadhoz húzod a rúdat, amin súly van, a térded kicsit van csak meghajlitva, angol neve: bent over row) (4*8)

5. Húzódzkodás, pl: amikor állig húzod magad a rúdhoz, kapaszkodóhoz (4*8)

6. Állva a rúdat kiemelni ilyen ,,katonai-pózban'' a fej fölé (standing military press) (4*8)

7. fekvőtámasz (4*10)


Ezeket a számokat csak azért irtam zárójelbenm, mert állitólag ennyit optimális végezni.


Egyébként ezeket én is csináltam, eléggé összevissza így nehéz megmondani, hogy melyik segített a legtöbbet. (Én a guggolásra tippelek, és mindenképpen súllyal, de szerintem Smith gépen is jó).

Onnan tudtam hogy működik, mert megnövekedett szexuális vágyat éreztem, és ennek fizikailag is érezhető változása volt.

2018. ápr. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Mindenképpen a természetes módokat preferálnám (edzés, kaja, kiegészítők stb.), viszont idősebb korban már elgondolkodnék ilyesmin is. Amúgy se vagyok egy hatalmas szexuális vággyal rendelkező, (jó értelemben véve) agresszív férfi, több évnyi (ugyan rendszertelen) edzés után is gyengébb vagyok súlyzós gyakorlatokban, mint sok olyan férfitársam, aki sosem edzett és pl. 30 évesen sincs még semmi arcszőrzetem. Ezek a dolgok kicsit zavarnak mindenesetre.
2018. ápr. 25. 18:52
 4/9 anonim ***** válasza:

nem tudok róla hogy lenne erre szakosodott klinika,de bármelyik magán urológushoz elmehetsz ezzel,mivel a tb kb csak akkor támogat ilyesmit,ha mondjuk hererák miatt kioperálták a golyóidat.

az időskori tesztó pótlás-ami logikus és nagyban javítja az időskori életminőséget-kelet európában nem elterjedt,vagy nem is ismert.

legfeljebb a dhea amiről lehetett olvasni és lehet venni külföldi oldalról,de mivel tényleg hat és meghosszabíthatja az életet is ezért azonnal illegális lett boltban árulni itthon.

2018. ápr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Novedex XT !!!

verképekkel tudom igazolni hatásosságát.

2018. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A DHEA az ez?


[link]

2018. ápr. 25. 23:18
 7/9 anonim ***** válasza:

nem.

arra keress rá-biocom dhea 100mg-

2018. ápr. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A DHEA nem növeli a tesztoszteront. A tesztoszteron előhormonja, de ettől még ugyanannyi lesz a tesztoszteronod, mivel annak előállítása szabályzott. Magának a DHEA-nak van némi anabolikus hatása, meg nekem jól felkúrta az egekbe a vérnyomásom napi 25 mg is.

A TRT sem tuti, mert az említett szabályzás miatt a saját termelésed visszaesik, ami felboríthatja a hormonháztartásod.

Bevett módszer a Clostylbegyt vagy Zitazónium, ami az ösztrogén receptorok blokkolásán keresztül átveri a szabályzó rendszert, így növelve a tesztoszteronszintet. Ezt pont arra szokták használni, hogy TRT után helyrerakják magukat. Andrológus felírja, ha alacsony a tesztoszteronod, ami egy 5000 Ft-os vérvétellel kideríthető.

2018. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nekem a Biocom DHEA sántít. Növényi kivonatként reklámozzák, de a növényekben nincs DHEA, csak a gyártáshoz használt alapanyag. Tehát ez vagy nem valódi DHEA, vagy nem növényi kivonat. Szerintem az előbbi, mert itthon nem árusítható DHEA, én is amerikából rendeltem (iherb).
2018. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!