Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez nagyon gáz? :c

Ez nagyon gáz? :c

Figyelt kérdés
14éves vagyok,fekvenyomás 65kilóval megy 5x5,de a guggolás csak 60al. Tudom ez nagyon aránytalan,de az én koromban még elnézhető? Innentől fogva már soha nem skippelem a lábazást.
2018. ápr. 25. 20:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A te korodban még konditerembe se mehetnél...
2018. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Aha,és ez hogy jön a kérdéshez?
2018. ápr. 25. 20:27
 3/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg itthon van a termem.
2018. ápr. 25. 20:28
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem gaz. A lab edzese nagyon fontos, de ezt mar te is tudod.


Sportoljal, edzzel tovabb. A tested meg jopar evig fejlodik. Jonnek majd az eredmenyek is.

2018. ápr. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

nem kötekedni akart...

én se engedném hogy 14 éves gyerekem edzen... megállhatna a növésbe, meg nem egészséges ilyen korba, főleg ha picit is csalna a gyakorlatoknál, háta csuklója kikészülne

2018. ápr. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utsonak igaza van enis ... a csuklomat mik 14 voltam-> poenbol 16 kilo bicepsz semmi, megis volt, 1 ismetles.., de egy eleg eros fajdalom is... nem tort semmi de utana fel evig csukloszorito nelkul 6kg val sem tudtam bicepszezni, am aszem 10-nel jartam
2018. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ennyire féltitek az én életem? Még mindíg nem kapcsolódok a kérdéshez.
2018. ápr. 26. 14:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezek a "megallsz a novesben,tul korai,te meg csak fekvotamaszozzal" valaszok mar unalmasak es idegesito is!!

Arnold,frank,Ronnie akkor megallt a novesben? Nem lett semmi bajuk!!! Visszaterve a kerdesre,probalj nagy sullyal edzeni a labadra,hogy hamar egyszinten legyenek.És sokszor!

2018. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy meg igen,ráadásul 180centi vagyok :D
2018. ápr. 26. 21:06
 10/12 anonim ***** válasza:

Arnoldék idővel szedtek magukba annyi cuccot hogy csak na...

Ráadasul nem is egy profi tol növekedési hormont is


amúgy genetika függő az egész, ha olyan profi vagy hogy a "tapasztaltakra" nem hallgatsz akkor próbálkozz hogy mitől nősz, milyen gyakorlat válik be neked, mekkora súly, hanyas ismetlés, mindenkinek más a genetikája 100% ban hasznos dolgot nem tudnánk mondani, csak az alapokba segíthetnék, de te már vagy olyan profi hogy aki a jót mondaná azt is leszólod

2018. ápr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!