Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a szteroidok...

Mi a véleményetek a szteroidok (okos) mértékletes használatáról?

Figyelt kérdés

A kajára, pihenésre, edzés minőségre maximálisan odafigyelve. Kis dózisban maradni, a lehető legkevesebb mellékhatástól tartva.

Működik ez, vagy csak illúzió?

4 év kemény diéta, és tömegelő ciklusok után - közel 40 évesen - elgondolkodok, hogy leszek e valaha olyan fizikumú, mint amilyen szeretnék. Több ismerősöm próbált már győzködni, de 5-10 vélemény ebben a témában szerintem nem vélemény. Nyilván ezen az oldalon nem hemzsegnek nagytudású emberek, de a nagy számok törvénye - és a tapasztalatok - alapján vannak normálisak is és jópár kérdésemre megkaptam a helyes választ már itt - igaz volt amire hónapokat kellett várnom... :)



2018. máj. 1. 20:19
1 2
 1/11 zyzz.ae ***** válasza:
Évek óta csinálom és semmi mellékhatást nem tapasztaltam néhány pattanáson kívül. Volt alacsonyabb-magasabb dózis is. Igazából szervezet-ember függő, és hogy mit tolsz be, meg mennyit. Van aki bírja, van aki nem.
2018. máj. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a formában érdekes kérdés,mert ilyen életkorban,vagy 5-10 évvel később valóban adhatja magát ez a megoldás és még logikus is.Viszont ellene szól hogy ennyi idős korra az ember teste már hemzseghet a mindenféle adalékok mérgeitől mellékhatásaitól és lappanghat benne olyasmi ami a szteroidoktól hirtelen szárnyra kap és kialakul.Szóval ha végeznél egy teljes testre kiterjedő CT-s rákszűrést,magánkórházakban van ilyen csomag és utána tesztó mérés,majd a témában jártas urológussal megbeszélnéd a többit,akkor lehetne megvalósultnak nevezni az okos mértékletes használatot.
2018. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
En meg mindig azt gondolom hogy aki nem versenyzo vagy nem versenyre keszul az ne koxoljon. De mindenki dontse el maga. Nincs egy kura csak elso. Gondolom utana olvastal a-z-ig es tudod a pozitiv negativ oldalat. Mertekletes hasznalat pedig olyan, mint az hogy ki hogy reagal. Hallottam olyat hogy hires magyar testepito szinte majdnem noi adagokat tol, annyira jol reagal. De pl ha rosszul reagalsz, lehet neked dupla adag kell. Szoval relativ a mertekletes hasznalat is. Van akinek azonnal mellekhatasok jelentkeznek, van akinek semmi. Neked kell merlegelni. Szerintem tul nagy kockazat ahhoz, hogy 2 honapig jol nezz ki a strandon, de persze ez csak az en szubjektiv velemenyem.
2018. máj. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 BlodDrunk ***** válasza:

Az hogy milyen dózis kell,genetika függő,mindenki másképp reagál,valakinek elég x mennyiség,más meg attól semmit nem változik.

Ugyanez igaz a mellékhatásokra,valaki őrült kúrákat csinál és semmi baja,más meg tol egy enyhe kúrát és nő egy szép melle.


Illetve ami lényeges,hogy kúra után,amikor pihensz(minimum annyi idő ameddig tartott a kúra)hiába edzel,kajálsz 100%osan csak romlani fog a forma szóval agyban is ott kell lenni,hogy szarok az edzések,visszaesel súlyba,nem úgy nézel ki, ne nyúlj egyből megint cucchoz.


Szóval az,hogy megéri-e,ki kell próbálni,nyílván ha szarul reagálsz rá,gyno,magas vérnyomás,hajhullás(ez nem mindenkit zavar),magas dózis kell,hogy hasson stb akkor egyértelműen nem éri meg.


Ha 1-2kúra után sincs semmi baja az embernek,fejlődőtt szépen,nem volt hatalmas összeszakadás kúra után akkor sem éri meg,de akkor van értelme csinálni,ha ezt akarod.

2018. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En még a versenyzésen kívül értelmes indokot nem hallottam a cucc mellett. A hormonhaztartasod megpiszkalasa azért, mert nem úgy nézel ki, ahogy elkepzelted... szival ennyi idősen már ez inkább pszichológiai kérdés, komoly onbizalomhiány, ami 40 körül már nem elnezheto, mint egy tininèl. De ha megnezzuk más oldalról... Mi van, ha azért nem úgy nézel ki ahogy szeretnel, mert mások a tapadási pontjaid? Ezt semmi nem oldja meg.
2018. máj. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Pont ez a csalóka,nincs olyan,hogy okos használat,orosz rulett az egész,vagy lesz bajod tőle vagy nem .

Aztán egyszer abba is kell hagyni,utána nagy csalódások érhetnek. Szerintem nem éri meg .

4 év edzés után,nem hiszem ,hogy szarul nézel ki . Nem minden ám a külső ,még akik ezt a sportot űzik,azok közül is a legtöbben belátják ezt .

ér-e annyit,hogy kicsit nagyobb/szálkásabb legyél 40 évesen,hogy bekrepál a tested ,aminek még ideális esetben még vagy 40 évet működnie kéne.

2018. máj. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a te dontesed. Olyanrol meg nem hallottam, hogy normalis embernek esszeru kuratol egybol gondja lett volna. En ugy vagyok vele, hogy egyszer elunk. Ha te ugy akarsz kinezni, amihez feltetlenul kell koksz, merlegeld a helyzetet es donts. Persze lehet, hogy 20 ev mulva kijon valami, ami genetikailag benned volt (mint pl Dallas is ezert halt meg) de a koksz rasegitett, de ennyi erovel az is lehet, hogy 10 ev mulva rakos leszel es orulsz, ha kigyogyulsz. Olvass utana tobbet, tajekozodj, donts es ugy cselekedj. Van is egy ilyesmi mondas, hogy inkabb elek 5p evet oroszlankent, mint 80-at baranykent. Ha nem valositod meg a celjaidat az eletben, es ugy tunik ez neked nem kis celod, akkor velemenyem szerint a hosszu elet inkabb atok, mivel nem lesz mire visszatekintened. Ezt ne kifejezetten csak az edzesre ertsd, hanem mindenre az eletben. Aki kockazatot vallal vagy nagyot nyer, vagy nagyot bukik. A vegkimenetel mindig csak utolag dol el, a kerdes, hogy kockaztatsz-e.


Johetnek a lepontozasok a gyokerektol, hogy nem elleneztem a kokszot egy hobbistanal.😂

2018. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 palilaci ***** válasza:
100%

Szamomra egy felettebb intelligens ember kepe rajzolodik ki ebbol a leirasbol.

Nem egy taknyos tini akinek a budos a munka vagy kompenzalni akar, hanem egy 40+os 4 evett edzett, tapasztalt ferfi.

Velemenyem szerint, ebben a korban, talan profitalhatsz is belole izmosodason kivul is. Termeszetesen toled fugg, mit fogsz tenni, de en elotte mindenkeppen csinalnek egy teljesen kivizsgalast aztan merlegelnek egyeb kockazatokkal es utana dontenek.

2018. máj. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az első a doki, Megpróbálok felhajtani egy olyat, aki ellát információval és végigkíséri az eseményeket.
2018. máj. 3. 05:27
 10/11 A kérdező kommentje:
Most pedig lépek kardiózni, mert a meló és 2 kiskölyök mellett hajnalban tudok csak edzeni. :)
2018. máj. 3. 05:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!