Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 10 mg os kék szívecske danabol...

10 mg os kék szívecske danabolból naponta hány szemet érdemes bevenni?

Figyelt kérdés
Választ kérek hogyan érdemes szedni. Tisztában vagyok vele hogy veszélyei is vannak. Úgyhogy csak azt kérdezném hogy pl napi egy szemmel indítva,egy hét után napi kettővel volna e valami hatása,vagy napi 3-4 szem is szükséges lenne? Vagy mérsékelt fejlődést lehet e elérni napi 2 szemmel is? Köszönöm.

2018. máj. 7. 01:19
 1/10 anonim ***** válasza:
2-5 szem folyamatosan. De ennyi tudással nagyon nem kéne használd.
2018. máj. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

danabolt?? azt sehogy

semmi jótékony hatása nincs, csak felvizesít hogy nagyobbnak nézzél ki, izmot se hoz, meg semmi csak vizesít

és igen vannak komoly mellékhatásai amihez szerintem maga a hatása is hozzá tartozik, mert a vizesítést nem jótékony hatásnak mondanám

2018. máj. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 palilaci ***** válasza:
100%

Danabol. Undorito ciganykox, a legalja. Szedheted te akarhogy, mivel ebben is nem az eredeti hatoanyag, hanem metilteszto van, felfog pattanni vagy 20 kg, amibol 15kg viz, 4kg zsir es 1kg izom lesz, ami naturban is feljott volna.

Aztan amikor nem jon be a piramisos levezetes, dobod ide a "Mi ez a csomo a mellemben?" "Miert nem all fel?" "Kinyult bor ellen mit tegyek?" szintu kerdeseket.

Nem itt kell informalodni, plane ugy, hogy az alapokkal nem vagy tisztaban. Danabolt raadasul magaban? Vicc.

2018. máj. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
35 éves vagyok. Idáig természetesen edzettem. Most van 108 db kék szívecske. Gondoltam óvatosan kicsit megnyomatom. Régen naposim ot is magában nyomták sokan. Ez elméletileg ugyan az. Egyébként eddig citromfű áztatással készült itallal növeltem a tesztoszteront. Nem vagyok kezdő. Csak a szteroidok terén. Ezért kérdeztem. Szóval akkor a két szem még jó. Egyébként mivel gyógyszer, végül is mire találták ki? Milyen betegségre való?
2018. máj. 7. 10:05
 5/10 palilaci ***** válasza:
Szerintem tesztoszteron potlasra. De az eredetiben nem metilteszto volt, hanem az eredeti hatoanyag a methandione. Ez volt kb 50-60 eve. Gyartani meg legalabb 20 eve nem gyartjak. Szoval tuti kamu a cucc. Elkepzelheto hogy keves benne a szennyezodes es lehet az eredeti hatoanyagot is tartalmazza mint undergroundos cucc, de nagyobb az esely arra, hogy panel jozsi kotyfasztotta szaros kezzel a garazsban. En az utobbira tippelek, mert a dana meg a naposim vevokore azok a bizonyos c kategorias emberek, akik nem aldoznak ra komolyabb penzeket.
2018. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hipogonadizmusra használták anno.

Amúgy panel Józsi szaros kézzel inkább injekciósat készít, sokkal sokkal egyszerűbb mint tablettázni.


Hogy ne gyártanák ezeket az anyagokat? Kínai vegyi/gyógyszeralapanyag gyárak tonna szám gyártják.

Az már más kérdés, hogy a végfelhasználó mit kap.

2018. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Metha abszolut hasznalhato szteroid,nagyon komoly formakat dobtak vele ossze paran. Az 95%a cuccoknak ugs,nem gyartjak oket hivatalosan megis leteznek. Vannak komoly ug laborok ha megfelelo helyrol veszed panel jozsitol nem fogsz kapni srmmit. Nem erzitek gaznak ugy valaszolni hogy csak kepen lattatok cuccot es fogalmatok sincs rola milyen a piac ?
2018. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Komoly format azt nem magaba ertettem hanem injekcioval kombinalva.
2018. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

alultáplált akár beteg embereknek adták roborálásra,nem csak hormon pótlásra.

Anorexiásoknak is alkalmazták.

2018. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én ugyanezt a kék danabol ds-t tolom most napi 40mg, heti 450 mg sustanonnal 12 hétig. Tavaly más forrástól rendeltem, elég gyengusz volt,de a mostani az elég rendesen felnyomja a vernyomasomat,erőre,tomegre is jön fel rendesen. Változó a minőség, az ug laborokban "AS" módban gyártják, ahogy sikerül. ..
2018. jún. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!