Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés hízás nélkül sok...

Tömegelés hízás nélkül sok aerob edzés segítségével működhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok, tudom jól tudom nincs szálkásítás és tömegelés, vagy ez vagy az. Nem is akarok szálkásítani, mert elég szálkás vagyok. Viszont nem akarok a tömegeléstől hízni ezért ha sok aerob azaz zsírégető edzést is csinálok a testépítés mellé akkor ez a dolog működhet, hogy úgy tömegeljek, hogy zsír maximum minimálisan jöjjön fel?

2018. máj. 12. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
genetikailag ez adott dolog, en barhogy is csinalom a tomegnovelest akkor is jon ram nemi zsir.. :/
2018. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem gondoltad át józan ésszel...Ha tömegelsz akkor kicsit kalóriaplusszban kell lenned, ezek szerint kisebb-nagyobb mértékben hízni fogsz. Ha ezerrel aerobozol ugyan annyi kalória mellé, akkor nem leszel plusszban a kalóriával azaz nem számít tömegelésnek. Szóval vagy tömegelj rendesen, aztán ha elégedett vagy szálkásíts, vagy tömegelj és nyomj aerob edzést is ha szeretnél de akkor többet is kell enned hogy plusszban maradj szóval ugyan ott vagy ezzel is csak drágább és sokkal több munkával jár.
2018. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megfelelően kell enned. Akkor jön sok zsír (a számodra elkerülhetetlennél több), ha túl nagy a kalóriatöbbleted. Hogy ezt kevesebb evéssel vagy több aerobbal csökkented, az a te dolgod.
2018. máj. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, ha olyan a genetikád. De ha nem, akkor is minimálisra tudod csökkenteni.
2018. máj. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megpróbálom percízen és kordában tartott kalória többlettel csinálni a tömegelést.
2018. máj. 12. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!