Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Hogyan lesznek az izmok kőkemények?

Edzem már egy ideje, de ezt még nem igazán sikerült elérnem. Akárhogyan feszítem be akár melyik izmom, "be lehet nyomni"/puha, pedig az adott izom megfelelően erős legalább is szerintem. Pl ott a kezem...igaz, csak 33-34 centi vastag, de koncentrált bicepszbe 18 kilóval tudok egy ismétlést csinálni egy kezes súllyal, 14 kilóval edzem rá. Viszont, ha befeszítem, puha, ha már úgy befeszítem, hogy már remekek, akkor is. Ez mitől van ? Fog javulni ? Gyengébb vagyok, mint kellene vagy csak egyszerűen én ilyen vagyok ? Ha az számít, elég nyúlánk vagyok 183 centi a magasságom.

Keress kérdéseket hasonló témákban: feszítés, izomkeménység, erő, agy-izomkapcsolat

2018. máj. 12. 16:35  Privát üzenet  

A válaszok
telipohar nevű felhasználó válasza:

Ez inkább genetika, de az alkat is közrejátszhat.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. máj. 12. 18:49 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szóval akárhogy edzem, ez nem biztos, hogy változik... szívás :/

# 2/4Időpont 2018. máj. 12. 23:14 Privát üzenet
Zsiros es vizes a karod, majd szálasításnál "meg kemenyedik" az izmod

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. máj. 13. 04:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem vagyok annyira zsíros szerintem 12% tzs vagy az alatt lehetek, de a vízben lehet valami. Magát az izmot tudom benyomni. Igazán kemény talán az ilyen "agyonhasznált" helyeken van csak nekem, mint pl a vádlim vagy az alkarom.

# 4/4Időpont 2018. máj. 13. 16:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lenne köztetek olyan, akit érdekel a kinti saját testsúlyos edzés? És szívesen járna ilyenre? 17. Kerületben lesznek ezek az edzések.
Ezek a sorozat-, ill. ismétlésszámok jók lesznek, ha maximális izomnövelés a célom?
Így lesznek sokan milliomosok a fitness iparban?
A be clenezett patkányok izmosabbak lesznek a sima patkányoknál?
Edzést abbahagyó barátomtól kaptam Anabol5, MaxxFX és Mammoth DNA Resurrection táplálékkiegészítőket. Nem nagyon találok ezekről infót, úgyhogy ki lesznek dobva, hacsak nem...
Az igaz, hogy vannak olyan izmok, amiket egyedül a felhúzás mozgat meg? Tehát aki nem húz fel, sosem lesznek erősek pl. a gerinc környéki izmai?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!