Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lesznek az izmok...

Hogyan lesznek az izmok kőkemények?

Figyelt kérdés
Edzem már egy ideje, de ezt még nem igazán sikerült elérnem. Akárhogyan feszítem be akár melyik izmom, "be lehet nyomni"/puha, pedig az adott izom megfelelően erős legalább is szerintem. Pl ott a kezem...igaz, csak 33-34 centi vastag, de koncentrált bicepszbe 18 kilóval tudok egy ismétlést csinálni egy kezes súllyal, 14 kilóval edzem rá. Viszont, ha befeszítem, puha, ha már úgy befeszítem, hogy már remekek, akkor is. Ez mitől van ? Fog javulni ? Gyengébb vagyok, mint kellene vagy csak egyszerűen én ilyen vagyok ? Ha az számít, elég nyúlánk vagyok 183 centi a magasságom.

2018. máj. 12. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez inkább genetika, de az alkat is közrejátszhat.
2018. máj. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval akárhogy edzem, ez nem biztos, hogy változik... szívás :/
2018. máj. 12. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Zsiros es vizes a karod, majd szálasításnál "meg kemenyedik" az izmod
2018. máj. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira zsíros szerintem 12% tzs vagy az alatt lehetek, de a vízben lehet valami. Magát az izmot tudom benyomni. Igazán kemény talán az ilyen "agyonhasznált" helyeken van csak nekem, mint pl a vádlim vagy az alkarom.
2018. máj. 13. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!