Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni többfunkciós kondigépe...

Otthoni többfunkciós kondigépekkel milyen tapasztalatotok van?

Figyelt kérdés
Boltot, márkát, típust írjatok.

2018. máj. 18. 11:27
 1/7 palilaci ***** válasza:
76%
Jobban jarsz egy erokerettel, egy paddal, egy olimpiai ruddal es szerelheto egykezesekkel.
2018. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kétkezes és egykezes rúd,nagyon sok súlytárcsa,erőkeret,fekpad. Ezen kívül más fölösleges. Esetleg még francia rúd,de az nem fontos.
2018. máj. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is tudom, hogy sok mindent lehet drága gépek nélkül edzeni, de barátom ragaszkodik a géphez.
2018. máj. 18. 15:36
 4/7 BlodDrunk ***** válasza:
100%

Gépnek sok értelme nincs egy normális gép ahol minőségi az anyagfelhasználás,értelmesen van összerakva alsóhangon is 300ezernél kezdődik.

Az ilyen tescos,metrós szarokkal nem érdemes foglalkozni csak szívás lesz vele.


Legjobban azzal jársz,ha vesztek egy fekpadot,erőkeretet,rúdat,kézisúlyzót illetve egy 200kg súlyt aztán ez így kiszolgál örökre kb.

2018. máj. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

szobainas lesz belőle elég gyorsan.

ha otthon akartok edzeni,akkor a fegyencedzést kezdjétek el fent van online,vagy antikváriumban 2 rongy a könyv és ha azt kitartóan csináljátok 8-12 hónapig akkor utána lehet mellé venni egykezes meg kétkezes súlyokat,erőkeretet.

de akinek nincsen sport múltja az általában eleve alkalmatlan az önállóan végzett tartós és hatékony edzésre.

ezért pocséklás a legtöbb esetben a kérdésben lévő terv.

2018. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem amit mondotok. Egyet is értek vele. De nem ez volt a kérdés.

A barátom egy kicsit furcsa fiú. Én is az vagyok, de ő másként. Ő most hisz a kondiban és egyenlőre ódzkodik a saját testsúlyos dolgoktól. Pedig a testalkata alapján talán az jobban is menne neki. De ha ő egyszer a gépre van rákattanva... Igazából nincs is rákattanva, csak úgy van vele, hogy ha megveszi, akkor legalább a lehetősége meglesz, hogy használja.

Én azt gondolom, hogy most ha ő kiad erre 80-120 ezer Ft-ot, akkor nem kezd el éhezni. Szerintem ő a 70 kilójával nem fog tönkretenni egy olcsóbb gépet sem. Nem üti kalapáccsal.

De szeretnék neki segíteni, hogy akkor már olyat vegyen, ami azért mégiscsak jó valamire.

Egyébként nekem megvan a fegyencedzés könyv.

2018. máj. 19. 13:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobban jár, ha lemegy konditerembe. Ezek az olcsó otthoni gépek nagyon gagyik, recsegnek-ropognak-billegnek és kellene legalább 3-4 gép, hogy minden izomcsoportot lefedjen. Ha rendes gépet akar, akkor viszont ez kerülne legalább másfél millába. Konditerembe ha lemegy kap vagy 10 masszív gépet néhány ezresért, plusz kézi súlyzót ezerféle súllyal, rogyásig válogathat a gyakorlatok között.
2018. júl. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!