Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen formához hány év...

Egy ilyen formához hány év edzés szükséges?

Figyelt kérdés

[link]


A sulinkba mindenki őt sztárolja,3-4éve edz és így néz ki. Én másfél éve edzek,szerintem több izom van rajtam mint a gyereken,szóval 4évhez képest szerintem ez nem jó forma. A gyerekbe csak az a jó hogy nagyon szálkás,szerintem. Ti mit gondoltok?


2018. máj. 21. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy honnan indulsz, de ha nem kell tömegnövelés miatt 2 évet rászánni, (vagy fogyás miatt) akkor 3-4év. Illetve függ a magasságtól is. 180 cm fölött plusz pár hónap. 1,5 év alatt lehet több izmod, de a has miatt sajnos 3év alá nem becsülhető (doppingszerek nélkül), amiatt ennyire nehéz. Illetve belekalkuláltam azt is, hogy az étrendet nehezen tudják tartani a legtöbben. Így ez is hosszabbítja az időt.
2018. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Privátfiok
2018. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első szerintem ez nagyon nagy butaság,4év alatt sokkal jobb fizikumot lehet felépíteni. Szálkásságát nem veszed figyelembe,2év alatt simán lehet hozni.
2018. máj. 21. 13:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Privat. Igy eleg nehez :)
2018. máj. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kövessétek be,sajnos nemtudok mitcsinálni
2018. máj. 21. 13:21
 6/9 palilaci ***** válasza:

Persze kovessuk be:D

Mert nem lenne reszedrol allapot megnyitni 3 kepet aztan screenshotolni, feltolteni imgur.com-ra aztan bekuldeni a linkjet.

2018. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Oks,5perc akkor
2018. máj. 21. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szálkásságot ne vegyük figyelembe?Betömegelni egy hülye is be tud.De a szálkásításhoz már valódi elhivatottság és szakértelem kell.Legfeljebb fiatalon nem,amikor még fullon pörög az anyagcsere.Ja és nincs kép.
2018. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A has miatt kell 3 ev? Mert mi van ezzel a hassal? Az aljan mar alig van meg a melysege, ha csak a hasat nezzuk es a szalkassag mar adott, 1 ev alatt megvan. Az egesz testet figyelembe veve kb 2-2.5 ev. 4 ev alatt mar kozel lehet jutni egy genetikai hatarhoz, ez meg merfoldekre van attol.
2018. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!