Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyni nem szeretnék, csak...

Fogyni nem szeretnék, csak izmosodni. Hogyan?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, 162cm és 48-49kg. Fogyni nem szeretnék már, inkább a pocakomon feszesítenék, és a hátamat erősíteném. Hogyan tudom ezt a leghatásosabban kivitelezni? (Főként teljeskiörlésű vagy gluténmentes termékeket eszem a hétköznapokon, nem iszom cukros üdítőket, 1200 kalória körül eszem egy nap,de van hogy ez többre sikerül, igyekszem minden második nap edzeni)

2018. máj. 22. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
1200 kcal nekem egy étkezés, simán eheted a dupláját, teljes testes edzés kell súlyzókkal.
2018. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tömegelni akarsz, nyilván egyél, persze rendes edzés és pihenés is kell.

Többre sikerül :D Szálkásításkor az ebédem szokott többre sikerülni, azért nem akárki képes ilyen kevés kalóriával meglenni, furcsállom a megfogalmazást... Mindenesetre ennél több kalória kell, tapasztald ki, mennyi.


Nyilván mindenre eddz, de leírom, hátha nem tudod. Kezdőként jó lesz heti 3 teljes testes edzés.

2018. máj. 23. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

no vagy ferfi? gondolom no mert azt irtad hogy pocak.

1800korul emeld a kaloriat azt nezd meg mi lesz

2018. máj. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!