Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kinek van otthon edzőszobája?

Kinek van otthon edzőszobája?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja, hogy ez beteges, amit csinálok, mert egyedül élek két szobás lakásban, az egyik egy félszoba, a másik kétszer akkora, mint egy normál szoba és a nagyobbat berendeztem edzőteremnek. Van egy futópad, egy szobabicikli, egy húzódzkodó a falra szerelve, különféle súlyzók és tárcsák, hajtókötél, egy rakás torna dvd és egy régi tv, fekpad, egy tornaszőnyeg, egy kötél a plafonba és a szoba közepén egy boxzsák a plafonba szerelve.

Miért baj ez?


2018. máj. 26. 18:12
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem ez nem beteges, ha lesz saját lakásom, akkor én is szeretnék egy szobát így berendezni, ahol csak edzeni tudok😄 Egy nagyon jó ismerősömnek is van ilyen a lakásban, szerintem nem beteges, nagyon is hasznos.
2018. máj. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lazy Lover ***** válasza:
52%
nekem! utálom az embereket így még a kondiba se megyek közéjük :D
2018. máj. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Huu, megnyugodtam:D
2018. máj. 26. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Én pincébe szeretnék, állandó "jó" idő, szóval a plusz szoba nem költséges. Guggoló keret és fekpad miatt kem akarok hosszú távon havi 7000-et fizetni.
2018. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem tavasszal és nyáron kint van átalakítva egy épület az udvaron.Télen pedig "beköltözöm" a kazánházba.

Nekem is van húzódzkodó boxzsák és kombinált gép.

Időtakarékos és pénzkímélő megoldás.Főleg h a falun laksz és nincs konditerem vagy nem megfelelő neked.

2018. máj. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs, de akinek van, az is teljesen okés.

A sok punnyadt puding véleményével nem kell foglalkozni.

Mondom ezt, terembe járó nőként.

2018. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon hasznos, meg lehet spórolni egy csomó időt, és hosszú távon pénzt is. Van akinek az életvitelével meg nem kompatibilis az edzőterem nyitvatartási ideje.


Meg ha kétszer akarsz edzeni egy nap (pl. reggel akarsz kardiózni) is, akkor is sokkal jobb. És nem beteges, de amúgy nem hinném, hogy érdemes azzal foglalkozni, hogy valaki szerint beteges, ha te TUDOD, hogy ezt akarod.

2018. máj. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!