Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nőként kondizok és tényleg...

Ha nőként kondizok és tényleg nagy súlyokkal edzek akkor nem fogok megvastagodni és férfiasan kinézni?

Figyelt kérdés
Eddig is kondiztam, de mostmár egyre nagyobb súlyokkal és néha félek, hogy túlzásba viszem és túl izmos leszek. Nem szeretnék nagy vaskos combokat meg óriási hátat sem.

2018. jún. 9. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel túl izmos, formás leszel.
2018. jún. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kokszolsz, nem lehetsz túl izmos, de ha mégis már-már sok neked, amit elérsz (én sem akarok olyan izmos lábakat, ami még könnyen elérhető nőként), egyszerűen nem növeled a súlyt.


Nem értem ezt a félelmet. Azt gondolod, hogy felkelsz egy nap, tükörbe nézel s azt látod, hatalmas izmaid vannak, míg addig nem voltak? Ez nem így megy.

2018. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom neked Dubi Anna csatornáját, ő 2 éve végez erőemelő gyakorlatokat és meglehet nézni az alakját.

[link]

2018. jún. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Szergej55 ***** válasza:
100%
Tizedannyi tesztoszteron van benned, mint egy átlag hímneműben, tehát nem nagyon.
2018. jún. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 éve edzek nagy súlyokkal, és továbbra is tetszem a férfiak többségének. Izmos vagyok, de nőiesen.

Kérdező, mekkora a karod most?


28N

2018. jún. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy szokták mérni, de ha körbetekerem befeszítve akkor az 30cm. Feszítés nélkül 27cm. De a karomat pont vékonyítani szeretném.
2018. jún. 10. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!