Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen teljesítményfokozók...

Milyen teljesítményfokozók állnak rendelkezésre edzéshez nők számára?

Figyelt kérdés

Itt most nem a testépítő nők módszereire gondolok, ami magában hordozza az elférfiasodást. Egy arányos, természetes, de izmos testben gondolkozok.

Olvastam egy készítményről, ami konkrétan férfiak számára készült és nem tartalmaz nemi hormont, csak optimalizálja azt. Erről beszélek: [link]

Ehhez hasonló készítmény létezik nők számára? A teljesítmény, erő érzet, kitartás növekedés és egyéb edzéshez hasznos tulajdonság terén való változás, ami az említett Macatronnál is tapasztalható.


Előre is köszi a segítséget!



2018. jún. 9. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem nagyon hiszek ezeknek a hatásában..

Próbáltam már ezeket tökéletesen beállított étrenddel,megfelelő edzéssel. Ami valóban jó az egyedül a kreatin. Tribulus az férfiaknak általában bevállik 40 felett a csökkent tesztó miatt.

2018. jún. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a provironnál olvastam még, hogy nők is alkalmazzák
2018. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Proviront is szokták alkalmazni nők való igaz, de a kérdező most csak legálisan megvásárolható dolgokra gondolt értelmezésem szerint:)
2018. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A teljesítmény, erő érzet, kitartás növekedés"

szerintem helyes táplálkozás, vitaminok

és egy edzés előtti az pont ez... erőt érzel magadba és többet bírsz

ne a hormonokkal akarj játszani vagy ilyesmi

Biotech USA nál vannak kifejezetten női termékek :) keresgélj

2018. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7%
Volt itt pár napja egy kérdés ahol a fickó anyatejet akart inni edzés mellé, na erre alapozva esetleg az apatejet tudnám ajánlani. Minden este lenyelni egy adagot, kifejezetten javítani fogja a teljesítményt.
2018. jún. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!