Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnám elkezdeni? Többi...

Hogy tudnám elkezdeni? Többi lent.

Figyelt kérdés

18/F vagyok, 177 cm magas 67-68 kg és tipikus skinnyfat alkatom van hasamon sok a zsír.


Szeretnék elkezdeni kondizni, de nem akarok kétajtós szekrénnyé cállni, csak egy kis izmot szedni magamra, viszont hizni nem akarok annyira drasztikusan max 5 kilot. Néztem étrendeket de ennyi kaját egyszeruen keptelen vagyok megenni, illetve felek hogy ha elkezdek ennyit enni akkor elkezdek hizni es az latszani fog amit nem akarok mert a hasamon mar igy is van zsir.


Edzesterv megvan, igazabol csak az etrenddel vagyok bajban.

Ha hulyeseget irtam akkor bocsanat de nem vagyok nagy szakerto, elore is koszonom a valaszokat!



2018. jún. 11. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Két ajtós szekrény te nem leszel.Az csak koxal lehetsz.Neked a testkompozíció valtoztatást ajánlom.Olvassd el a sárga kspszulát.
2018. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elejen ugyse fogsz sokat enni keves izomnak nem kell 10kg kaja, az meg ráér, és am is ha szalkasitani akarsz akk meg alapbol nem eszel sokat


ui: meki kihuzva.., és csk egeszseges kajakon nehez elhizni vagyis valts és jah


ha erdekel calisthenics tipikusan az az edzes h csak akk leszel benne jó ha egeszsegesen kajalsz

2018. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben, ez őszi projekt lesz szóval addig lesz idom elolvasni a sárga kapszulát.

Koszonom a valaszokat!

2018. jún. 11. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Szálkasítást nem ajánlom.Csak izomra lehet szálkásítani.Ha nincs izom akkor mire akarna?67 kg-ra hova szálkásitani?És a második válaszolónak irom hogx nincs szemét kaja.A mekis kaja de szemét.Ha belefer a makróba ehetsz akàrmit.
2018. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és egézséges kajával is el lehet zsírosodni ha nem vagyunk tisztába makro tápanyagokal.
2018. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 palilaci ***** válasza:

powerbuilder.hu -rol toltsd le az ebookjukat es kezd el a starting strenghtet. Az edzesterv.

Etrend: minimalis kcal minusz es 2g×testtomeg feherje. Fogsz izmosodni mikozben zsirbol fogysz, foleg ha kezdo vagy. A lenyeg a folyamatos progresszio, azaz a terheles novelese edzesrol-edzesre, az erosodesre valo torekves.

Nekem ujrakezdo ex skinnyfatkent ez jott be a legjobban.

2018. jún. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az étrend nagyon bonyalultnak látszik, valóban ennyire bonyalult vagy csak annak látszik?
2018. jún. 12. 13:58
 8/8 palilaci ***** válasza:

Ez semennyire nem bonyolult :D Egyszeruen kiszamolod mennyi a napi kcal felhasznalasod (pl legyen 2200) abbol levonsz 300at es ennyi.

Szamoljunk 70kgval, azaz szukseged van napi 140g feherjere. 140g feherje az kb 600kcal. A maradek 1300at meg abbol viszed be amibol akarod.

2018. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!