Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jobb a biotech whey, mint a...

Jobb a biotech whey, mint a scitec-es?

Figyelt kérdés
Mi a különbség a kettő között? Melyiknek van jobb íze, melyik oldódik jobban?

2018. jún. 12. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Enni kéne inkább
2018. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Bírom ezt a jobb kifejezést. Meg mikor veszed be a fehérjét. Mintha gyógyszer lenne. Meg számítana akármit is. Aminosavbol van az összes, ugyanolyan jó az összes. Csak kaja. Mindegy ha a stillmasstol veszed meg 3000 ft-ert vagy a Scitectol 7000 ft-ert kilóját.
2018. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Qrvára félreértitek a kérdést.
2018. jún. 12. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
2018. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A scitec fehérjeitöl szép pattanásos volt a böröm és puffadtam mint a fene..nem éri meg megvenni csak mert "neve van"

Inkább a biotech,én is azt használom.vagy esetleg myprotein

2018. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem rosszabb a másiknál. Tejsavó mind a kettő, csak az adalékanyagok miatt lehet különbség állagban, krémességben, oldódásban ízben. Kinek mi jön be. ki kell próbálni mind. Én próbáltam 100 félét az évek alatt. Scitec, Biotech, Nutrend, BSn, Myprotein, Gymbeam, Stillmass, jelenleg SFD-t használok. Egyik sem volt rossz. Nekem speciel az jön be amelyikhez kevés víz is elég és krémes lesz, de nem túl édes. Ebben talán a Nutrend, a BSN, és az SFD a legjobbak. Ezen felül pedig arra törekszem, hogy arányaiban magas legyen a fehérjetartalma. Ebben a BSN nem jó. Ebben jobb a Biotech, a Myprotein és az SFD is. Mindent összevetve ha árat is nézem akkor a mostani sfd wpc nekem a legjobb. Hogy neked mi az, csak akkor derül ki ha leteszteled.
2018. jún. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!