Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a 3 részes edzésterv jó...

Ez a 3 részes edzésterv jó lehet? (haladó)

Figyelt kérdés

hétfő: hát, váll, has

kedd: comb, vádli,

szerda: tricepsz, bicepsz, mell

csütörtök: pihenő (itt 1 nap, de a következőnél 2)

péntek: ua. mint hétfő

szombat: ua. mint kedd

vasárnap: ua. mint szerda

itt már 2 nap pihenő,

szerda: hát, váll, has

csütörtök: comb, vádli,

péntek: bicepsz, tricepsz, mell

szombat: pihenő (itt megint 1 nap, következőre lenne majd 2)



Igazából már jó ideje csinálom, és azért is ennyire intenzíven mert az én testem erre reagál a legjobban, (2-3 hónap alatt is jóllátható eredmények) eddig ezt a kérdést nem tettem másnak, hogy ,,jó-e'', mert gondoltam hogy azt mondja majd, hogy a hát, váll nem kap rendesen pihenést. De a mell, tricepsz, bicepszre olyan gyakorlatokat csinálok (és úgy) hogy a hát, váll amennyire csak lehet ki legyen ,,kapcsolva''.


Mindegyik alkalom kb 70 perc (bemelegítéssel, levezetéssel) Tehát összesen heti 6-7 óra.


2018. jún. 13. 19:12
 1/6 A kérdező kommentje:

Tehát a kérdés pontosabban nem az hogy, ,,jó lehet''

hanem hogy szerintetek milyen, mi lehet amit javíthatnék benne ha csak kizárólag az összetételt nézzük (a gyakorlatok száma, meg az ismétlések száma, meg a sorozatok azok elég speciálisak)


Mert ugye azt már kiderítettem hogy számomra jó, de vajon ha csak az összetételt nézzük, hogy mivel tehetném még hatékonyabbá?

2018. jún. 13. 19:16
 2/6 anonim ***** válasza:

Tuti túledzés de mint az atom.Igy megfelelő lenne.Hétfő,szerda,péntek aztán két nap piheno és megint hétfotol ujra.

felsoztás jo.

2018. jún. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire lehetsz haladó.Ha haladó vagy tudnod kellenne hogy egy héten egy izomcsoportot csak egyszer edzünk meg.
2018. jún. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A hetente 3x 120 perces edzés jobb lenne, mint 5x-6x 1 óra?


Mármint így heti 6 óra alá azért nem szeretnék menni.

2018. jún. 13. 20:33
 5/6 anonim ***** válasza:

#3


"Nem tudom mennyire lehetsz haladó"


Itt mindenki haladó vagy már már inkább elit :D

aztán olyan kérdéseket írnak ki, hogy hajad égnek áll. De ők haladók meg prok...

2018. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én naponta edzek ennyit. Persze nem csak kondi része van.
2018. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!