Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért kell a szűrő?

Miért kell a szűrő?

Figyelt kérdés
Vettem fehérje port, de nincs shakerem szóval befőttesüvegben keverem fel a cuccot az ajánlott vízmennyiséggel és iszom meg. Később megtudtam hogy a shaker lényege a szűrő ami kiszűri az oldatlan darabkákat, de mivel nekem befőttesüvegem van ezért éreznem kellett volna azokat, de egyáltalán nem volt darabos. Eddig 2x ittam befőttesüvegből és tökéletesen oldódott a por a vízben. Miért vesznek akkor az emberek shakert ha teljesen felesleges?

2018. jún. 15. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs benne szűrő. Semmit nem kell kiszűrni.
2018. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kereső szavak listájának a végén Kati Béla :D lol
2018. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a világon senki nem használja a szűrőt hozzá.És azért vesznek,mert ha mondjuk viszik magukkal a táskában,akkor a műanyag nem törik el,akkor sem ha dobálod a táskádat.Míg a befőttes üveg törik.Én is törtem már el párat még a shakerek elterjedése előtt így,vagy 25 éve.
2018. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fehérjék, amik csomósodnak összerázás közben. Ilyenkor jó ha van szűrő, mert az szétszedi az összeragadt darabkákat. Ha neked nem csomósodik akkor örülj neki, megspóroltad egy shaker árát :)
2018. jún. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nemaRendőrség ***** válasza:

És miért baj ha csomósodik?

Egyébként én is befőttes üveg féleségből(fűszertartó, vastagabb a fala) iszok, mert műanyagból nem vagyok hajlandó.

Esetleg ha nem oldódna akkor tegyél bele több vizet, vagy egy shaker ballt. Én alapból 2x annyi vizat rakok bele. Túl édes nélküle és edzés után úgyis kell a víz

2018. jún. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!