Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A legtöbb ember miért nem guggol?

A legtöbb ember miért nem guggol?

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

1. Utalja a guggolast

2. inkabb felsotestre gyur

4. lab fajdalma van

5. nincs laba

6. lebenult laba van

7. stb

2018. jún. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar. Ilyen egyszerű. Azért annyira nem esik az jól, hogy akkor is csinálja az ember, ha nem akar lábat. :D De nem kell átesni a ló túloldálára sem, senki nem lesz spártai attól, hogy guggol, annyira nem kemény dolog azért. A legtöbb ember egyáltalán nem rendelkezik sportolói mentalitással, igazából nem is akarnak erősek lenni, csak jobban kinézni, az más kérdés, hogy ez így nem működik, de ezt ők nem tudják.
2018. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legtöbb hobbigyúrósnak csak a mellbicó a lényeg azzal lehet feszíteni nyáron a polóban. A láb nem lényeges csajozási szempontból.
2018. jún. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"A legtöbb ember egyáltalán nem rendelkezik sportolói mentalitással, igazából nem is akarnak erősek lenni, csak jobban kinézni"


Nagyon jól látod. Erre még rá is erősít mostanában man's physique. Térdig érő gatyában pózolás, vicc.


Nincs sportolói ambíció, akkor tudnák jól, hogy minden sportoló számára rettentő fontos az erős láb.

2018. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert kényelmetlen, fáj, fárasztó, nagy a mozgástartomány stb. Én azért nem guggolok, mert a jobb térdem nagyon fáj ha lemegyek egy szint alá, valamint a vállam elég kötött és nem tudok rendesen aláállni. De minden mással igyekszem pótolni.
2018. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően azért ,mert nem tudnak guggolni.A mai nyugati ember teljesen elfelejtett guggolni.Sőt teljesen életidegen számára.

Nekem sem megy még annyira,mert még goblet guggolást végzek 40-50 kilóval.

Én úgy építettem fel,hogy üllőlabdát használtam,ami a falnak nyomtam és elég sok tehert le vett a lábamról és biztonságot nyújtott.Még ebben az esetben is folyamatosan összecsuklott a lábam ,amit egy kemény labda oldott meg ,ami folyamatosan puhábbra cseréltem és végül sikerül elhagyni ezzel vagy 2 hónapig elszórakoztam.


MA kinek van ideje erre?Ma mindenki kifogás gyáros ,hogy nincs időm.Ha meg valamibe belekezdenek roppant türelmetlenek és csodálkoznak,hogy fáj mindenük és folyamatosan lesérülnek.

2018. jún. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy bokszedzésen sem tehetnéd meg,hogy nem mész be a ringbe...Kb ezt csinálja az is,aki nem guggol.Semmi értelme nincs a terembe járni guggolás nélkül.Inkább maradjon otthon
2018. jún. 17. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Azért ez túlzás, hogy nincs értelme láb nélkül. Eleinte szerintem határozottan van.


Megleptetek, azt hittem, csak én, a béna, "néha megfogom a súlyaimat" stílusú kezdő hagyja ki a nagyon fontos lábat (üresen is nehéz, szerintem a szinte nemlétező hasizmom miatt). No meg az a pár vézna lábú az elrettentő képeken. Még én is készítem a lelkemet arra, hogy egyetlen utált gyakorlatomat rendesen elkezdjem, pedig nekem tényleg nem fontos a láb, már kinézetre, erőben pedig sehol nem tartok a többi részemmel, a lábamat legalább használom valamire (túrázás, biciklizés, futás). Úgyhogy kicsit ráér.

De mindenre edzeni kell, ez nem alap, amit mindenki tud? Aki nem edz rá, gondolom, az is tudja, csak tojik rá.

2018. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!