Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Azt mondják az evezés a...

Azt mondják az evezés a legjobb hátgyakorlat. Hogy lehet hogy magamon kívül nem nagyon látok senkit se aki végezné?

Figyelt kérdés

2018. jún. 17. 03:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A legtobben alig csinalnak szabadsulyos gyakorlatokat, emellett az evezeshez nagyobb sulyt is kene hasznalni, amitol felnek.
2018. jún. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hiperhajlítás és a húzódzkodás a legjobb (nekem)
2018. jún. 17. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert az evezés nehéz gyakorlat. Inkább a csigán bohóckodnak.
2018. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Mert brutál fárasztó, én nagyon ki szoktam lenni a végére. Sokaknak ez elég ok hogy ne csinálják.
2018. jún. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attol, hogy ott ahova te jarsz nem csinaljak. Egy dolog. Ahova en jarok eleg sokan csinalnak peldaul. Szoval ebbol nem kell messzemeno kovetkezteteseket levonni.
2018. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Mert gyökerek és csak b*zis gépeken bohóckodnak, az evezés mellett a felhúzást csináld, nagyon durva kombó hátra, valamint nagyon lehet vele erősödni, izmosodni.
2018. jún. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felhúzás + evezés + húzódzkodás súllyal.
2018. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok súllyal huzódzkodni mert ha magamra kötöm a súlyt,nem bírja az öv.Egy erőemelő övet már sikeresen elszakítottam
2018. jún. 17. 17:16
 9/12 anonim ***** válasza:
Csináld lánccal
2018. jún. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Felhúzás a legjobb, azt meg még annyian se csinálják, de az evezés is egy nagyon jó gyakorlat hátra. Ezt a kettőt erőltetem én is a leginkább. Guggolni sem látok sok embert és miért nem? Hát nem azért mert haszontalan gyakorlat, hanem mert sok b_zi van aki kihagyja a lábedzést. A guggolás meg a felhúzás a két legkimerítőbb legmegerőltetőbb gyakorlat de ugyanakkor a legjobbak is. Ez a kettő mozgatja meg a legtöbb izmot a testeden. Ne foglalkozz azzal hogy mások mit csinálnak, te járd a magad útját, és edzz keményen, ne bohóckodni járjál le a terembe csak mert sokan azt csinálják.
2018. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!