Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vacsora tippek diétában?

Vacsora tippek diétában?

Figyelt kérdés
Szeretnék ötleteket, tippeket hogy mit lehetne még enni a nap későbbi szakaszában. A probléma az, hogy nem eszek elég változatosan ezért nehezebb tartani a diétát és szerintem egészségileg se oké. Túrón és nyilván csirke-zöldségen kívül kérnék kaja ötleteket akár recepttel is ha bonyolultabb. 500-600 kcal körl legyen maximum és egy 40 g fehérjét tartalmazzon lehetőleg kevés szénhidráttal. Köszönök minden választ és ötletet! :)

2018. jún. 17. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
43%

Próbálkozz tojás és sajt receptekkel, azokban sok a fehérje. 4 tojás már majdnem 30g fehérje, kb 450kca-val.

Én a nem edző napokon szoktam enni egy tál müzlit (2,5dl tej és 100g natúr müzli - ez kb 500kcal) és két kemény tojást, együtt nagyjából 720-750kcal körül van, a fehérje is közel 35g.

2018. jún. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! :) Az a baj a tojás és a müzlin kívül kéne, azok már megvannak reggelire.
2018. jún. 17. 09:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyél sonkát. Nekem ez vált be.
2018. jún. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hal, halkonkzerv abonettel? Pl.paradicsomos,vagy citromos,úgy még az íze is jobb sztem.
2018. jún. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sovány túró, édesítővel, és egy kicsi tejjel. Nekem ez vált be
2018. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én túrót, tonhalkonzervet, sovány sajtot szoktam enni nyers zöldséggel.

Bár ez függ a reggelitől is, ha az kefir, akkor este mehet tojás. Ha az ebéd tojás, akkor este mehet sonka, hús.

2018. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!