Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan legyek izmosabb/formásabb?

Hogyan legyek izmosabb/formásabb?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 19éves vagyok (Lány:D) szeretnék kicsit izmosabb és formásabb testet, nem mondanám hogy duci vagyok de azért rámférne egy kis izom és jobb alak :D mit tudnék csinálni ennek érdekében? :D szeretnék pl kocka hasat és formásabb feneket/lábat a válaszokat előre is köszönöm, rossz indulatúak és kritikusak kíméljenek nincs rájul szükségem:D

2018. jún. 17. 11:29
 1/4 palilaci ***** válasza:

Kikeresni ezeket 1 perc

[link]


[link]

[link]

Annyival egészíteném ki, hogy nem kell 3 óránként enni és a tápkieg sem kötelező. Mivel nem adtál meg semmilyen lényeges adatot magadról, így nehéz lesz konkrétan válaszolni, minden másra ott a google.


Beregizni ide minimum 2 perc.

2018. jún. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy állapotfelmérés nem ártana mielőtt nagyon belekezdesz ebbe.

Ha mondjuk gerincferdülésed van legyen az bármilyen minimális,akkor azt nem ártana az edzésterveddel összehangolni.


Arra is érdemes lenne odafigyelni,hogy ne a fitneszipar reklámjaiból indulj ki.

A kockás has a nőknél nem túl egészséges,sőt férfiaknál se az,de lányok esetében különösen az.


Annyit le kell szögezni,ha soha életedben nem edzettél ,akkor már heti 3 edzéssel és nagyon kevés gyakorlattal szép eredményeket lehet elérni.

A jó bemelegítés,nyújtás és a helyesen végzett gyakorlatokon van a hangsúly.Szerintem csak olyan gyakorlatot végezz ,amikben a progresszió lehetséges.


A nőknél látom folyamatosan,hogy nagyon nem figyelnek oda a kajára és ez mennyiség esetén különösen fontos.

Tudod mi az a kalória,makrótápanyagok?

2018. jún. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos abszolút nem vagyok ilyenekben jártas mert edsig csak fociztam, és van gerincferülésem is :/
2018. jún. 17. 12:16
 4/4 palilaci ***** válasza:

Semeddig nem tartott volna elolvasni azt a 3 linket, aztan ha elakadsz, vagy valami nem tiszta, segitseget kerni itt :D Ha ennyire keptelen vagy, akkor nem fogsz normalisan edzeni jarni se, meg megenni a bekalkulalt kajakat se.


"A kockás has a nőknél nem túl egészséges,sőt férfiaknál se az,de lányok esetében különösen az."


Attol hogy egyesek nem birnak vegigcsinalni egy par hetes dietat arra hivatkozva, hogy csak az ero a lenyeg meg nem erdekel a kulso, elegge szar onigazolast eredmenyez, foleg ha meg hulyeseget is allitasz, befolyasolva egy laikust.

A legtobb ferfinal, ha van egy jol felepitett hasizomzat, akkor az 12-16%os testzsirnal is elegge szepen korvonalazodik, ami a boven egeszseges tzs tartomanyba esik. Noknel ugyanez a kontur egy edzett torzsizomnal olyan 20%nal detto feltunik, ami szinten egeszseges testzsirnak mondhato. Tehat a sajat szerencsetlenseged es szubjektiv izlesvilagod ne-eroszakold-senkire.

2018. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!