Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha felszednék pár kilót...

Ha felszednék pár kilót könnyebben menne az izmosítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Az a gondom bajom, hogy túl vékony vagyok, viszonylag kis melleim vannak és így laposnak, fiúsnak érzem magam. Már egy ideje próbálkozom az izmosítással, de alig látok eredményt. Súlyokkal edzek karra, saját súllyal pedig popsira és hasra.

Szerintem ha felhíznék sokkal jobb lenne már alapból az alakom is, plusz könnyebb lenne izmokat csinálni. Gyors az anyagcserém és genetikailag is vékony vagyok, mit ajánlotok hízásra? Illetve egy héten hány órát kell edzenem? Fehérjeport és szénhidrátot csak edzés után szoktam inni, más napokon nem.

20/L



2018. jún. 17. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem, a plusz háj nem segít. Vagy kórosan sovány vagy, a szükségesnél kevesebb testzsírral? Mert akkor hízz zsírban, persze, az kell eleve az egészséged miatt.


Jó étrend, kalóriatöbblet. Döntsd el, neked mi a jó étrend (nem egyféle tömegelő étrend létezik, ugyebár), számold és tapasztald ki a makrókat.

2018. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hol is kezdjem?


Tehát első kérdésem,hogy szoktad minden nap rendszeren számolni a bevitt kalória mennyiséget + a makrókat fehérje,szénhidrát,zsír?

Mennyi fehérjét viszel be átlagosan egy nap alatt?

Meglátásom szerint a tööbség nem számol semmitse.A nők meg még el is csalják attól függően,hogy ducik vagy soványok.

Le szoktad-e enni a gyakorlatokkal elhasznált kalóriákat?


Milyen gyakorlatokat végzel pontosan?Tisztában vagy vele,hogy kezdőként csak összetett egész testet igénybevő gyakorlatokat érdemes végezni?

Az a sejtésem,hogy egy rakás izolációs gyakorlatot végzel.Azt nem lehet izolálni,ami nincs.

Legyen bármilyen meglepő,de kezdőként pár gyakorlat elegendő,ső több gyakorlat már negatívan hat.

Annyi pozitivum már akad,hogy legalább megemlítetted,hogy felsőtestre edzsel.

Sose értettem azokat a lányokat,akiknek az edzése abból áll,hogy 3-4 napon fenék izoláció gyakorlatokat végeznek és csak azt.


Hosszú távon fenékre meg a lábra édes kevés lesz a saját testsúlyod.Oda is kell majd a suly.


Szóval,ha érdekel a többi,akkor privátba leírom.


Üdv

2018. jún. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy érzem egy világot tört össze most a kérdezőben az igazság és mindenre úgy reagált, hogy persze-persze, aztán mindent csinál úgy amit eddig! :)
2018. jún. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!