Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem fejlődök tovább edzés...

Nem fejlődök tovább edzés terén, milyen tanácsokat adnátok?

Figyelt kérdés

Street workoutozok/saját testsúllyal edzek.(Konditerembe is járok de csak akkor mikor rossz az idő)

Lassan másfél éve edzek és nem tudok tovább fejlődni. Az a gond hogy az állóképességem nagyon rossz így sokat pihenek edzés közben. Ha megcsinálok egy gyakorlatot akkor muszáj pihenem mert a következő gyakorlatot nem fogom bírni. Tudom hogy a sok pihenés a probléma ,hogyan tudnám ezt a gondot megoldani pl: nem vagyok biztos benne de ha futnék akkor mondjuk a fekvőtámaszt is jobban bírnám szusszal? Az erőszinttel nincs probléma. 70kg-ról 83kg-ra jutottam. 17/f



2018. jún. 18. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Kaja rendben van? Folyadék elég?

Kezd el nehezíteni a saját testúlyos gyakorlatokat súllyal ha eddig nem kezdted.

2018. jún. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fekvőtámasz és a futás 2 különböző dolog. A futáshoz állóképesség kell, a fekvőtámaszozáshoz meg inkább kellő izomzat. Persze ha 50-et lenyomsz egyszerre, akkor az már inkább állóképességre megy, mint izomnövelésre.

Kezdj el ugrálókötelezni! Legyen a cél először egyhuzamban fél, majd 1 perc, és így tovább. Figyelj közben a helyes be és kilégzésre, mert akkor nem fulladsz ki olyan gyorsan.

Neked még az úszás is hasznos lenne. Növeli az állóképességet, megnöveli a tüdőkapacitást, ezáltal javul az oxigénfelvétel.

2018. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, jó lenne a futás is, a lényeg, hogy vmi állóképesség növelő edzés.
2018. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha már úgyis saját súllyal edzel, vki írt egy ilyen kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__936..

2018. jún. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát az anyám csinálja a kaját szóval nem egy testépítő kaja, de próbálok egészségesen enni és eleget. Vizet eleget iszok.


2. válaszadó: a be és kilégzésre igen jobban kéne figyelnem mert nem igazán szoktam csak a kondiban a gépeknél


Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2018. jún. 18. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!