Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő vagy fehérje?

Tömegnövelő vagy fehérje?

Figyelt kérdés
50kiló vagyok és 172 cm, szóval nagyon vékony vagyok. Szeretnék izmosabb lenni, de nem ilyen bodybuilder, és felszedni pár kilót, legalább 60kg akarok lenni. Sokat eszek de gyors az anyagcserém így nehezen tudok hízni. Eljárok kondiba heti 4x, akkor rendesen edzek, de szeretném hatékonyabbá tenni. Melyik lenne nekem az ideális?

2018. jún. 18. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
29%

A tömegnovelo sima cukor fehérjével. Akkor szerinted?

Olyan meg nincs hogy nem tud valaki hizni. Ez majdnem akkora baromság mint hogy nem tud valaki lefogyni...

Jártál iskolába? Ott mit tanultatok a táplálkozásról? Ne nevetéssel már! Számolj kalóriát és egyel több szénhidrátot.

2018. jún. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A heti négyet én soknak érzem! 3 nap alatt ki tudod magadat pihenni?


A kérdésedre válaszolva: A tömegnövelő nem más, mint cukrozott fehérje. Halál felesleg érte pénzt kiadni. Keress egy jó fehérjét, az bőven elég lesz neked! A izomnövekedés a hízás között nincs kapcsolat, ha jól edzel és hagysz elegendő időt a szervezetednek a regenerálódásra, akkor nőni fog az az izom. Persze a kaja is sokat számít, önmagában a fehérje nem elegendő, ha mellette csipszet zabálsz.

2018. jún. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves második köszönöm szépen, akkor a fehérjét választom.

Első, igen, járok iskolába, ráadásul egy elég nevesbe. De úgy látszik te sajnos nem. Van olyan, hogy valaki nem tud, vagy csak nagyon nehezen tud hízni. Lehet utánakéne nézned a dolgoknak, mielött osztod a f@zságaidat.

2018. jún. 19. 09:43
 4/7 BlodDrunk ***** válasza:

2g/tskg fehérje,5g/tskg szénhidrát,1g zsír


Havi 1kg optimális felszedni 1.évben edzés melett,ameddig ez nem jön addig emeled a ch-t,esetleg a zsírt 1.5ig-


Nincs olyan,hogy valaki nem tud hízni,ha kiszámolod és méred magad akkor tudod mi az amennyi kell.

2018. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a te mondatodban is van hiba, mivel ezek nem kérdések, hanem válaszok
2018. jún. 19. 23:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem olyan ördögtől való dolog az a tömegnövelő. Nézd meg ezt elég jó összetevői vannak a cukron túl.

[link]

2018. jún. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még az értőolvasás sem megy... Elfogadom nem tudsz hízni, biztos bélférges vagy azért nem.
2018. jún. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!