Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha hasra eszek mindennap az...

Ha hasra eszek mindennap az is gyengűl?

Figyelt kérdés
Nos én hasra akarok edzeni mindennap. És ne legyen az, hogy amúgy meg felesleges. A kérdésre válaszoljatok. Hallottam , hogyha valaki egy más után 3 napban edz pl karra az gyengül ez a hasnál is így megy?!

2018. jún. 19. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Agyra miért nem akarsz edzeni?
2018. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom, minden izomra ugyanaz vonatkozik, ha nagyon megdolgoztattad, tarts minimum 2 nap pihenőt.
2018. jún. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyik nap felsőtest, másiknap alsótest.

Így van mindig egy nap pihije.

2018. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tény, hogy a has jobban bírja a gyűrődést, mint pl. a kar, de a regenerálódásra is hagyni kell időt
2018. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a törzs kényes állat.

ha csak az egyik felét edzed főleg ilyen intenzíven,akkor a másik fele megsértődik és lerobban.

ez csak azért sarkalatos pont,mert az alsó háti gerincszakasz és gerincmerevítő izomzat egészségétől,hajlékonyságától és erejétől függ kb minden ami az emberi test mozgásával kapcsolatos.

magyarul ha az elszaródik,akkor minden elszaródik és a terved szerint te épp ezt akarod előidézni.

az ideális arány az lehetne 50-50% első és hátsó rész,de a 40% has 60% gerincfeszítő hatékonyabb.

a gerinctornában kb 20% a has és 80% a hátsó szakasz ha már törzs edzés a téma.

nah szóval ennyire fontos a törzs hátsó része.

2018. jún. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!