Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy csak...

Miért van az, hogy csak hízok, de nem izmosodok?

Figyelt kérdés
Kb.15%-os lehetett a testzsírom(mérőszalaggal mértem és az interneten számoltam ki) amikor elkezdtem a tömegnövelést(5 napja). Mindig számolom a kalóriákat és a makrotápanyagokat. Odafigyelek rá, hogy megfelelő kajákat egyek: csirkemell, sonka, túró, tojás, zöldségek, gyümölcsök, tonhal, zabpehely, teljes kiőrlésű kenyér, aminosav. Hetente háromszor végzek súlyzós edzést(egy-másfél óra) és egyszer kardió(fél óra). Igen tudom, hogy azt írtam csak 5 napja kezdtem, de azért írom így, mert korábban is volt már, hogy elkezdtem a tömegnövelést, és akkor is ugyanez volt a probléma, és aztán kezdhettem el megint leadni a zsírt, és most itt tartok, hogy újra kellett kezdnem a tömegnövelést. Pihenő napot is szoktam tartani, hogy tudjon az izom regenerálódni. Ma reggel megmértem a derekamat, hogy hány centi és 77 cm volt, amikor elkezdtem csak 76 volt. Megmértem egy kicsit később is és már 79 volt. Mi lehet a baj?

2018. jún. 20. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyan edzel?
2018. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak itthon szoktam edzeni, konditerembe nem járok, mert jelenleg nincs pénzem, és vidéken lakok nincs a közelben konditerem. Kézi súlyzókat és húzódzkodó rudat használok.

Az egyik nap szoktam szoktam edzeni mellre vállra, aztán lábra hasra, végül bicepszre, tricepszre és hátra, amikor kardiózok, akkor is szoktam külön edzeni ezekre.

2018. jún. 20. 16:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Tesó budizás után mérd le :D
2018. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha nem erősödsz hétről hétre vagy hónapról holnapra akkor a hízás nagy része zsír.
2018. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Erősebbnek erősebb vagyok, mert meg tudok már csinálni egy olyan 60 fekvőtámaszt erőlködés nélkül. Az egykezes fekvőtámasz is megy gond nélkül, pedig ez előtt nem ment.
2018. jún. 20. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
gyáj manoo, hát én kettőt nembirok lenyomni:DDD
2018. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
pedig az alapján, amit mértem nemcsak zsírosodtam még izmot is veszítettem.
2018. jún. 20. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!