Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Otthoni lábedzés?

Otthoni lábedzés?

Figyelt kérdés

Rendkívűl pipaszár lábaim vannak és ezen akarok változtatni (a vádlim kerülete pl 36cm, a combom se vastagabb 53cm-nél)


Felsőtestre nem túl nehéz itthon edzeni de lábra nem tudom mi lenne a legjobb


A rekordom guggolásba 2x95kg (ekkor 5x5öztem)

De most nem tudok kondiba járni szeptemberig


Guggolás saját súllyal: 5x30

Kitörés: 3x30

Felugrás guggolásból: 3x20

Egylábas guggolás támasszal: 5x5

Vádli állva, váltott lábbal: 3x20-30


Ezt csináltam kedden, most még érzek izomlázat.

Ez jó lesz és mehet heti 2x vagy legyen inkább más?


Leginkább robosztus, rohadt vastag lábakat akarok de tudom hogy az nem lesz elérhető itthon (meg kondiba se, csak doppinggal)


2018. jún. 21. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Sajnos izomnövekedés szempontjából ezek a gyakorlatok csak minimálisan jók, ezek az állóképességet fogják növelni, az izomméretet csak minimálisan és azt is csak az elején.


Kondiban nagy súllyal okosan edzve, kajálva és pihenve nem csak a doppingtól lehet relatíve vastag lábad


Az izomláz nem jelent izomnövekedést


Nekem rövidtávú terepfutástól (rengeteg emelkedővel) anno vastagodtak a combjaim és a vádlim, nem is kicsit, de cipelniük kellett hegymenetben a 106 kilómat:D Esetleg ezt kipróbálhatnád, de ez sem egy túl jó izomtömeg növelő edzés

2018. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

68kg vagyok szóval nagy terhet ott se kell cipelniük


A kitörést majd bolgár kitörésre cserélem és nagyobb hangsúlyt adok az egylábasnak. Hátha

2018. jún. 21. 14:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Otthonra nem tudsz súlyt meg keretet intézni?
2018. jún. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pakolj tele egy hátizsákot téglákkal, vedd fel a hátadra + a kezedbe fogd az anyóst, azt ott a súly, azzal guggolj, törj ki.
2018. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nemaRendőrség ***** válasza:
100%
Lehet kapni súlymellényt. Abban menj el túrázni. Olyan lábaid lesznek mint soha. Nem hiába hatalmas a kövér emberek vádlija, és az leginkább csak izom, nehezen zsírosodik
2018. jún. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ízületeknek nagyon nem tesz jót a súllyal gyaloglás, futás, nem véletlenül a dagadt embereknek rosszak az ízületeik.
2018. jún. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Nem azt mondom hogy fusson meg ugráljon 40 kilóval a hátán.

5-10-20kilóval sétáljon lehetőleg a természetben, folyamatosan növelve a súlyokat

2018. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Annál meg 4-5 gorozat guggolás többet ér plusz súllyal.
2018. jún. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!