Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a vèlemènyed a női testèpít...

Mi a vèlemènyed a női testèpítőkről?

Figyelt kérdés

2018. jún. 22. 03:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szempontból?


+ Az jó, ha valaki sportol.

- Az nem jó, ha kokszol hozzá.

- Az se jó, hogy mutogatnia kell magát.


Szerintem a túlgyúrt test nem szép se nőn, se férfin.

2018. jún. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
A nők és a férfiak is gusztustalanok.
2018. jún. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

ha kokszol akkor gusztustalan, pont mint a férfi.

Ha csak úgy hobbiból jár konditerembe, az nagyon is pozitív irányba tolja el a vonalait :D

2018. jún. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 palilaci ***** válasza:
Hobbi szinten teljesen oke, a versenyzok kozul bikinisek egesz jol neznek ki, csak ugyebar ott mas "benyomas" is jatszik a biráknál, az ilyen nő meg tudod kinek kellene.
2018. jún. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szépek
2018. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A kokszos lányok nem szépek,a többi rendben van.
2018. jún. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörűek. Egyszer én is az leszek (bár én csak physiqe).
2018. jún. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, melyikről.

A szétkokszolt férfiasaktól a hajam az égnek áll, nehéz felfognom, hogy egy nőnek ez kelljen, még akkor is, amikor 2 kisgyereke van, akik anya nélkül maradnak, ha belehal az ipari mennyiségű szerbe.


A naturál többé-kevésbé kigyúrt csajokat tisztelem és szeretem :) Annyira szerenék több rendes karú (meg amúgyis rendesebb izomzatú) nőt látni, nem értem, miért a spagettikar a menő ama nőknél, akik pedig energiát fordítanak a kinézetük emelésére.


Persze nekem semmi erkölcsi alapom beszólni, én még hájas vagyok kissé s utána jön a tömegelés és amúgyis későn kezdem. De jobb későn, mint soha. Vagy egy nő, aki valami 56 évesen kezdett gyúrni? Nyilván nem valami izmos, de azért nem egy lötty öreglány sok évvel később sem. Elszomorító, hogy 50-60-70-80 éves emberek már nem foglalkoznak igazán a testükkel (nemcsak a testépítésre gondolok, persze, de valami rendszeres mozgásra), pedig ha valamikor, akkor szerintem már muszáj.


De térjünk vissza a szexi gyúrós csajokhoz. Gyengém a szép női kockahas (a kokszolt férfias kicsit sem), még ha a bicepsz is a kedvenc izmom s azért egy izmos vállat is tudok tisztelni, ahhoz azért kell meló...

2018. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha naturál akkor oké, ha telinyomja magát koksszal és kb pötse nő, meg úgy néz ki mint egy kigyúrt rossz transzvesztita az már nagyon undorító.
2018. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!