Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nagyon fent tapad a vádlim,...

Nagyon fent tapad a vádlim, nem fejlődik, és vékony. mit javasolnátok?

Figyelt kérdés

Teljesen szomorú vagyok, hogy már 2 éve edzek, lábat sose hanyagolom el, főleg a vádlinak adok heti 3x is.

de egyszerűen semmi, mintha nem is vádliznék.

vékony nagyon, fent tapad,amikor edzek rá nem is nagyon szoktam érezni. az állónál egyáltalán nem, ülővádli amit még úgy érzek.

már mindent kipróbáltam, sok súly, sok ismétlés, a nagy súlyt egyszerűen nem bírom el, nem tudom szabályosan végrehajtani a gyakorlatot, így kevés súllyal szoktam és sok ismétlést 20-25.

de nem akar fejlődni, van olyan haverom aki életében nem lábazott és kétszer nagyobb vádlija van én meg itt "szenvedek" vele.

?



2018. jún. 23. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ismerős.

Én most kiegészítem elipszis trénerrel, direkt felpakolom maxra, aztán lábujjhegyen lépkedek. Valami elindult.

2018. jún. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megállítani meg szoktad? Arról nem írtál. Ha igen, akkor állítsd meg több időre, legalább 5mp-re lent és úgy indítsd meg a pozitív szakaszt. Ez így megnehezíteni és lehet nem fog 20-25 menni ugynazzal a súllyal, de nem is baj, lehetsz alacsonyabb ismétlésen, bár szerintem ilyen gyakorlatoknál ötöket csinálni nem túl jó, de azért ne is a pinasúlytól várd a megváltást. Plusz kipróbálhatod a weighted stretchinget. Elég a legutolsó sorozatban. Ha nem megy több ismétlés, nyújtsd meg a vádlid a gépen és tartsd ki a nyújtott pozíciót 30-60mp-ig. Ha a "pumpálás" és a magasabb ismétlés előnyeit is ki akarod használni, akkor szerintem inkább iktass be a héten legalább egyszer tekerést is.
2018. jún. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!