Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony srácként mennyi az...

Vékony srácként mennyi az esély arra, hogy kicsit vastagodjak a konditeremben?

Figyelt kérdés

Magas és vékony vagyok (185 cm, 68 kg) ezen szeretnék egy kicsit változtatni. Nincsenek hatalmas vágyaim, egyszerűen szeretném ha vastagabbak lennének a karjaim és ha vállasodnék.

Nem dolgozom fizikai munkát, ezért nem is igényelek sok ennivalót, amúgy sem vagyok egy nagy étvágyú ember, és szerintem ennek is köszönhetem, hogy nem hízok a genetikán kívül.

Szerintetek három hónap alatt mit érhetek el úgy, hogy nem veszek semmi tömegnövelőt?

Látható volna az eredmény?

Nagyjából ilyen testem van mint a képen látható srácnak:


[link]



2018. jún. 23. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:

50% az esély.

ha tartod a célhoz illő étrendet,akkor az első évben jöhet rád havi 1 kiló.

ha leszarod az étrendet,akkor megtörténhet,hogy ugyanúgy fogsz kinézni edzés mellett is 1 év múlva mint most.

2018. jún. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Na ja, az 50% nekem is megvan...

Úgy hallottam, hogy az első hónapokba mindenki látványosan fejlődik.

Fontos, hogy nekem ez nem egy életérzés, nem is igazán érdekel, nem is akarok évekig edzeni járni és e szerint alakítani az életem. Egyedül annyi, hogy vastagabb legyek mint most.

2018. jún. 23. 22:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos, hogy sokat egyél, hanem hogy mit. Legyen elegendő fehérjebevitel az izomépítéshez + szénhidrát, hogy bírd az edzést energiával. Húsz éves korom körül 61-62 kg voltam. Pár évvel később már 80 körül és azt tartom azóta is. Pár hónap alatt látszani fog az eredmény. Ha vékony vagy, valószínűleg nem vagy hajlamos arra, hogy zsírt raktározzon a tested. Így szálkásítanod nem sokat kell majd. Jövő nyárra szálkásan izmos lehetsz, úgy hogy közben a vékony magas alkatod megmarad.

Hajrá! Kitartás!

2018. jún. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
+1 megjegyzés: tömegnövelőt, táplálékkiegészítőt sosem szedtem.
2018. jún. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha rendesen edzel és a folyamatos erőnövekedés a cél,tehát egyre nagyobb súlyokat mozgatsz meg egyre többször ,nem ragadsz meg egy szinten ,akkor elkerülhetetlen a "vastagodás" Persze figyelni kell a kajára,de nem beteges módon,ha nem cél a testépítés magasabb szintje. Én pl ugyanúgy megeszem a zsíroskenyeret, fagyit, csokit ,nem kínzom magamat csirke rizzsel állandóan,mégis hatalmas fejlődés volt az első évben.Annyi a plusz , hogy iszok fehérjeturmixot. 3hónap viszont kevés,kell kb fél év hogy aztmondja egy ismerős is hogy mivan öreg jól nézel ki ,te gyúrsz? :D
2018. jún. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 nemaRendőrség ***** válasza:
46%

"Fontos, hogy nekem ez nem egy életérzés, nem is igazán érdekel, nem is akarok évekig edzeni járni és e szerint alakítani az életem. Egyedül annyi, hogy vastagabb legyek mint most."


Mindenki így kezdi. Engem anno haverom hetekig fűzött hogy menjek el vele edzeni, most meg nagyobb vagyok mint ő.


Egyél 1.5-2g fehérjét kilónként(70 kilóhoz akkor az kb 100-140g naponta), az hogy honnan van az mindegy. Mehet csirkéből meg tojásból ha van rá pénzed meg időd vagy mehet porból is.

Edzés után kb 30percig érdemes sok fehérjét enni(30-60g, ez az anabolikus ablak)


A szénhidrátot én annyira nem ajánlom energiaforrásnak, inkább zsír(keto étrend a neve ha érdekel), de én sem tartom be 100%osan, inkább csak kerülöm a szénhidrátot ha lehet.

2018. jún. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szergej55 ***** válasza:
Nem kell ennyire kajab.u.zinak lenni, a legfontosabb tényleg az, hogy hónapról hónapra növekedjenek az edzéssúlyaid, és akkor fogsz fejlődni, ha elegendő mennyiséget eszel. A te szinteden semmi szükség arra, hogy egy Mr. Olympiának megfelelő minőségű diétás ételt egyél, ezzel szenvedni ráérsz akkor, ha fogyni akarsz vagy komolyabb szintre lépsz, de nem prioritás kezdőként. Keress egy rendes edzésprogramot (5x5, starting strength stb.), kövesd és javulni fogsz. Viszont ha 2 év múlva is 70 kiló a legjobb fekvenyomásod, hiába eszel szarvas bélszínt barna rizzsel, nem leszel nagyobb, ugyanis a szervezetednek nem lesz mihez adaptálódni.
2018. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Figyelj én is ilyen girnyó voltam, 2 hónap után már meglátszott csak kövesd azt amit az előttem szólók írtak.
2018. jún. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nemaRendőrség ***** válasza:
42%
2018. jún. 25. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!