Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek? SOS

Hogyan edzek? SOS

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék edzeni ebben kérném a tanácsaitokat.

Előre is bocsi de hosszú lesz.

Ha ez számít 20 éves fiú vagyok 62 kg.

Leginkább karra, melre, lábra de inkább egész testemre edzenék itthon szeretném csinálni.

Ilyenekre gondoltam hogy fekvőtámasz, felülés, húzóckodás, futás, biciglizés ezen kívül mit javasoltok?

Ti hogyan csinálnátok?

Miből mennyit?

Például aki tud az írhatna valamilyen edzés tervet is.

Milyen ételeket egyek?

Sajnos a tojást nem szeretem hiába próbálom erőltetni egyszerűen nem jó és rosszul vagyok tőle szóval ez felejtős.



2018. jún. 24. 12:06
 1/2 nemaRendőrség ***** válasza:

Ezeknek nincs értelme. Ha meg tudsz csinálni 10et akkor nem fogsz fejlődni, ha nem tudsz akkor meg azért nem fejlődsz.


Járj el terembe és emelgesd a vasat, diákoknak olcsó

2018. jún. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Veszel ezer forintért 25 kiló cementet fogsz valami formát virág cserép például veszel egy tömör vas rudat,a rúd vastagságára alakítod a beton közepét voálá. kész csinálsz 50 kilónyi súlyt tudsz fekvenyomni ha csinálsz egy padot,hátazni jó lesz a széleshát húzó,evezés,felhúzás a többit meg gondolom fel találod :D
2018. jún. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!