Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A szép lányok tényleg ennyire...

A szép lányok tényleg ennyire szeretik a kigyúrt pasikat?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem (25/F) régebb óta gyúr, mostmár eléggé komoly szinten. Németországban dolgozik, és ma tudtam meg, hogy van barátnője. De még milyen! Egy gyönyörűszép olasz bombázó (rákerestem Facebookon). Pedig unokatesómban semmi különös nincs, azon kívül, hogy kigyúrt. Én se vagyok semmi extra, amiért valaki szerethet az max a humorom. Ha én is kigyúrom magam, nekem is esélyem lehetne egy szép lánynál? 17/F.

2018. jún. 24. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

ja, minden szép lány minden kigyúrtat akar, valamint minden kigyúrtnak gyönyörű barátnője van, semmi más nem számít nekik.


ezt komolyan gondoltad?

2018. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Szeretik, de gondolom neked sem a csontkollekció/elhízott nők jönnek be.
2018. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az is közrejátszik, hogy jól keres németországban?
2018. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet bárki bármilyen izmos, ha fejre okádék, akkor nemfog senkinek sem kelleni. :D
2018. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hátrány, ha legalább a tested jó, no de azért egy esetből felesleges általánosítanod...


De teljesen érthető, hogy ha egy lány válogathat, akkor neki tetszőbb kinézetű fickót választ. Az izmok pedig szépek, sok nő szerint... De azért sok más tényező is fontos.

2018. jún. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Épp most fut egy film a moziban, talán érdemes lenne megnézni és levonni a következtetést. Cím: Túl szexi lány.

Viszont, az hogy valaki szép, még nem azt jelenti, hogy csoda nagy szerencséd van vele. A hátam közepére kívánom a "csak" szép lányokat. Sőt, 30-on túl már fel sem áll rájuk, sokkal inkább szomorú vagyok hogy miért nem izgalmasabbak, érdekesebbek, értékesebbek.

2018. jún. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szerintem te is figyelj inkább azokra a lányokra, akinek a belső tulajdonságai megragadnak téged, illetve keress olyan lányt, aki szintén inkább ezt szereti benned. A szépség múlandó.


Csak mondom, nem savanyú a szőlő, mert néhány éve volt eg nagyon szép (tényleg nagyon-nagyon szép lány volt) barátnőm, de utólag rájöttem, hogy sajnos elég butuska. Úgyhogy sokáig nem is maradtunk együtt vele. 26/F

2018. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem inkább ott a dolog titka, hogy az izmosabb, jobb testű srácok nagyobb önbizalommal rendelkeznek, hisz nem félnek annyira az elutasítástól. Ez egy tudatos dolog, és erre már minden lány felfigyel, nem csak a szépek:)


Nem árt ha kigyúrod magad (már ha ezalatt nem az izomagyat érted), de azért ez önmagában szerintem senkinek nem elég.

2018. júl. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!