Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hülyeség az edzés előtti...

Hülyeség az edzés előtti céklalevet mandulatejjel és fehérjével keverni?

Figyelt kérdés

A céklalé (100%) önmagában kikészít, minden kortyot egy erős émelygés kísér, valószínűleg csak az íz miatt.


Ha 250ml mandulatejjel és 25g fehérjével keverem, az megfosat, vagy pusztán ihatóvá teszi?



2018. jún. 25. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Minek vagy ennyire hülye?
2018. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ami nem ízlik azt ne erőltesd. Teljesen felesleges. Még ha versenyzel sem mérvadó, pláne amatőrként, hova tovább kezdőként. Bár nem tudom mi a szándékod ezzel az löttyel (talán állóképesség javítás?) de ha mondanád kapásból eszembe jutna több alternatív megoldás, mind szintetikus, mind természetes anyagokból előállított, mind házi fajta egyaránt.
2018. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mire kell a céklalé és a mandulatej?

A teljesen natúr céklalé biztosan jó valamire, de nem ettől lesz sikeres az edzés :)

A mandulatej meg felturbózott víz, kb. 2% mandulával. Ez mire jó???

Vagy a fehérjeporon van a lényeg? Azt kikeverheted sima vízzel is.

2018. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, minek iszol céklalevet, ha nem ízlik. Láthatod, hogy emberek pompásan megvannak nélküle is... Vagy valami bajod van s a javasasszonyod szerint céklalékúra fog meggyógyítani?


Nos, nem tudhatom, téged mi fosat meg. Engem semmi, szóval én lazán keverném, ha valamiért ezt akarnám inni. Bár én nagyon szeretem a céklát, csak túl cukros, szóval rengeteg ecettel önteném fel :) Még jó, hogy sosem volt sok gyomorsavam s remekül bírom az agyonecetezett dolgokat.


A cékla egy remek zöldség, simán, ételben nem jó? Esélyes, hogy úgy sokkal könnyebb megenni, mint csak a levét, bár ha nem szereted a céklát, az nehezít.

De a lére is lennének ötleteim. Pl. tuti főznék benne rizst, annak aztán lenne színe :D


A mandulatej csak növelné a folyadékmennyiséget s bár hígítaná a cuccot, nem eléggé, nekem az ilyen trükkök sose válnak be, még több nemszeretem italt kapnék így.

2018. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Még vágj hozza egy kis kovászos uborka levet, füstölt sprotnival. Edzés előtt az az igazi!
2018. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A mandulatej nálam a tejet pótolja, írhattam volna sima tejet is, de azt nem fogyaszthatok.
2018. jún. 25. 19:34
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utána guggolni tuti siker. :D
2018. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!