Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Segítségért fordulnék hozzátok...

Segítségért fordulnék hozzátok? Szeretnék el kezdeni edzeni. Többi lent

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok hogy miként fogjak hozzá. 57 kiló vagyok. Baromi vékony :D. Annyi Edzéstervet és étrendet olvastam már.. De szinte mindenhol mást írnak. Azt tudni kell hogy az anyagcserém gyors valahol azt írják az hátrány máshol azt hogy előny. Valakinek valami ötlet hogy miként fogjak hozzá?

2018. jún. 28. 13:58
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el, kövesd a leírtakat. Működni fog.

2018. jún. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát én azt tanácsolom, ha tutira akarsz menni, akkor beszéld meg egy edzővel, mert ő tudja, mit kell csinalni, össze tud állítani edzéstervet, étrendet. Ha ezt nem akarod, akkor zabálj sokat, amennyit bírsz, és csinálj valami edzéstervet átlagosabb elemekkel. (Pl. Fekvő, felülés, futás, guggolás, hasonlók)
2018. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!