Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegelés jövő tavaszig?

Tömegelés jövő tavaszig?

Figyelt kérdés

17éves fiú vagyok el kezdtem tömegelni jelenleg egy kis tömegnövelő segítségével.Ektomorf vagyok nehezen szedek fel izmot,de viszont szinte nem is zsírosodok.Ha tavaszig tömegelnék utána nyárig diéta,(attól függően hogy mennyire leszek zsíros) Jó eredményt el tudok érni? 70kg 190cm 14tzs%

tehát egy ilyen 8-9 kiló izom már eléggé látványos nem?


2018. jún. 30. 23:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Jelenleg minden makrót számolok betartok,3600kalóriát eszek/nap
2018. jún. 30. 23:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Tolhatod ugyis, nem muszaj nyaron leszalkasodni, tomegelhetsz addig mig el nem ered pl natural maxod.
2018. júl. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne 3-4 évig tömegelni.
2018. júl. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sok értelme van, 2-3 év tömegelés kéne, nem 9 hónap.
2018. júl. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Addig tömegelj, amíg tetszik. Én a helyedben szép lassan felmásznék 95-98 kilóra. Ha nem kapkodsz, nem sürgeted, nem zabálsz, akkor a tzs megmarad közel ennyi, tehát nem kell "szálkásítan". A 8-9 kiló főként izom jövő tavaszig reális cél.
2018. júl. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!