Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert olyan rossz a rantott hus?

Miert olyan rossz a rantott hus?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a panirban van feherliszt ami hizlal, de igazibol eleg kis reszet teszi ki a rantott husnak a panir, nem? Tehat ugy osszessegeben, mivel feherjevel tele van, nem mondhatni rossz etelnek pl testepites celjabol, vagy ilyenek?! A masik meg a kebabnal a dürüm, vagy a tortilla wrap, az sem nagy oylan nagy “bűn” azert, vagy igen?!
2018. júl. 3. 21:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
12%
Hagyd a testepitest
2018. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Te meg az eletet legyszi ha ekkora nyomorek vagy hogy normalisan valaszolni se tudsz ;)
2018. júl. 3. 21:31
 3/15 anonim ***** válasza:
a fehérliszte cukorrá bontja a szervezet, az jó?
2018. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
egyszerű cukorrá*
2018. júl. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
28%

Nem tök mindegy? Úgy sem leszel izmos.

#1 +1

2018. júl. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3 koszi, ezt igy nem tudtam, annyit tudtam csak hogy nem jo a feher liszt, igy konkretan nem, hogy ezert. Koszonom hogy valaki tud normalis valaszt is adni
2018. júl. 3. 22:02
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 az ilyenek nem tudom mit keresnek olyan oldalon ahol segitenie kene az embereknek de azt hiszem a valaszadasaid hasznossagi %a tukrozi mennyire segitokesz vagy :) dehat ha szar az eleted kielheted itt magad nyugodtan, vagod
2018. júl. 3. 22:03
 8/15 anonim ***** válasza:
Az agynak (is) cukorra van szüksége. Ha nem viszel be szénhidrátot, mást fog lebontani, és abból csinál.
2018. júl. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Annyira nem rossz, egyébként nem muszáj fehérliszttel rántani. De a nem fehéret és a rizst is egyszerű cukorrá bontja a test, keményítő, mégis mi másra bontaná? S az egyszerű cukor sem ördögtől való, energiaforrás. Az, hogy miből visszük be a cukrot, már számít valamit, de nem mindenkinek és egyes szempontokból nem. Tömegelni pl. lehet úgy is, hogy konkrétan gyors, egyszerű cukrot is eszünk nagyobb mennyiségben - bár van, akinek ez előnytelenebb, mint másnak.

A rántott hús panírja szerintem is elég kevés, nekem sem világos, hogy miért kell kiakadni rajta, de ha valakinek nem tetszik (vagy a zsír nem fér be a makróiba), ne egye. Vannak ilyen üldözött ételek, aminek a démonizálását nem tudom megérteni. Persze túlhype-olt cuccok is vannak. A kedvencem az, amikor a fehér liszt démonian egészségtelen és hizlaló (ha a főzelékbe kerül 6 gramm, bajok vannak), a vele majdnem megegyező tk pedig maga az egészség, amit ehetünk bátran (igen, vannak különbségek, amik egyeseknek fontosak is, mert ők úgy működnek, de attól még minden megvan a tk-ban, ami a fehérben).

2018. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Az olaj miatt lesz gáz,nem attól a kis panírtól.A sütéshez általában napraforgó olajat használnak a legtöbben.A napraforgó olaj Omega 6ból áll,amire ilyen mennyiségben semmi szüksége az emberi testnek és inkább árt mint használ.Hőkezelés hatására transzzsír lesz belőle szintén kártékony és a készétel kalóriatartalmát akár 3-4xesére is növelheti.Ezen kívül a napraforgó olaj az egyik legrosszabb és legegészségtelenebb a szemét kaják közül is.
2018. júl. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!