Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti is szedtetek táplalék...

Muscleman666 kérdése:

Ti is szedtetek táplalék kiegészitőket?

Figyelt kérdés
Akik súlyzós edzést vagy bármilyen sporthoz vagy fizikai munkához szedtetek tàpkieget és mióta szeditek ? és kb mennyit költötetek erre? és miket? Nem káros ez a sok tápkieg? Én most cssk a munkához szedek biotech one a dayt meg bcaa+b6.nektek mi a véleményetek károsak ezek vagy nem ?

2018. júl. 12. 01:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A tapkiegek nem karosak, viszont feherjere es tarsaira nem koltenek edzesen kivul. Egy alap vitamincsomag mindig jol jon.
2018. júl. 12. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem szedek ilyen porokat.
2018. júl. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem fehérjeport a vitaminok mellé. Mert itthon előfordul hogy olyan a kaja hogy fehérjeszegény és olyankor védőnők egy shake-t.
2018. júl. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én inkább úgy fogalmaznék,hogy táplálékkiegészítőket (is) fogyasztok. A gyógyszereket szokták szedni.

A tápkiegben nincs semmi káros,ezek koncentrál élelmiszerek.

2018. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, de nem is vagyok testépítő. Az étrendemen változtattam picit, amióta aktívabban sportolok (heti 4 edzés + biciklivel járok mindenhová). Azt vettem észre, hogy jóval több húst és tejterméket eszem. Azt eszem amit megkívánok, szerintem az ember ösztönösen tudja, mi kell a szervezetének, ha odafigyel rá. A cukrot, fehér kenyeret és tésztákat kerülöm, ez utóbbit amúgy sem szeretem. A tojást és tejet egy falusi nénitől veszem. (Így tudom, h bio és azt is, hogy honnan van.)A gyümölcsöket is a piacon veszem. Diétázni nem szoktam, egyébként is édesszájú vagyok. :D Összegezve: Az elmúlt egy év alatt sokat izmosodtam és szálkásodtam. TRX, Tabata edzésekre járok + konditerem. Ha rendesen, változatosan eszel és az edzéseken kihozod magadból a maximumot szerintem nincs szükség mindenféle tápkiegre és "mű" kajákra. L/27
2018. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amiket szedek: one-a-day multivitamin, Arthro Guard izületvédő, Tejsavófehérje, BCAA, glutamin, kreatin, C-vitamin és néha magnézium+kalcium
2018. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
annyit figyelj, hogy ha bármitől fáj a hasad, akkor ne szedd. Vagy tipp: én almát turmixolok a fehérjémhez, hogy ne puffadjak. Rostokat szokták ajánlani.
2022. ápr. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!